Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Ми за чисте довкілля

image-24-03-15-16-02.jpeg

В рамках проведення Уманським національним університетом садівництва щорічної акції «Чисте довкілля», на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено виховний захід для студентів «Ми за чисте довкілля». Метою його проведення стало формування системи ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля та до самої себе у ньому.

Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все, потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ти проживаєш.

Природа нам – як рідний дім,

Вона усім як мати,

Щоб лад завжди був в домі тім, 

Про це нам треба дбати.

З метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку в місті Умань і безпосередньо на території студмістечка та за його парканом, студенти  добросовісно забезпечують належне утримання закріпленої за ними території, прибираючи її від сміття, піску, торішнього опалого листя, бур’янистої рослинності.

 

Джерело: http://www.udau.edu.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 0 користувачів та 190 гостей.