Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Ярмарок професій у Сумському НАУ

t3.jpg

22 квітня 2015 року в Сумському НАУ відбувся Ярмарок професій, який став важливим кроком у справі працевлаштування молодих фахівців. У цьому заході взяли участь підприємства Сумської та інших областей України.

Ярмарок відбувся за наступними спеціальностями: «ветеринарна медицина», «енергетика сільськогосподарського виробництва», «промислове та цивільне будівництво», «землевпорядкування та кадастр», «технологія зберігання, консервування та переробки молока», «технологія зберігання, консервування та переробки м'яса», «технологія харчування», і мав величезний успіх як серед студентів, так і серед роботодавців. Майбутні випускники ознайомилися з діяльністю провідних сільськогосподарських підприємств і отримали можливість працевлаштуватися за фахом.

Відкрив Ярмарок професій проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов Валерій Миколайович, який привітав студентів і побажав плідної роботи, приємного спілкування і впевненості в собі.

Також із побажанням успіхів у майбутньому працевлаштуванні звернувся до випускників і фахівець з навчання та розвитку ПАТ «Миронівський хлібопродукт», Сергій Тименко. Він розповів про діяльність компанії, ознайомив студентів випускних курсів із наявністю вакантних посад та поділився секретами успішної побудови кар’єри.

У номінації конкурсу «Кращий за професією» з презентацією виступили студенти випускних курсів інженерно-технологічного та ветеринарного факультетів: Соляник Сергій та Гаврилюк Григорій.

У Ярмарку професій взяли участь 13 підприємств та близько 80 випускників університету. Найбільшу зацікавленість студенти виявили до компанії «Миронівський хлібопродукт», корпорації «UkrLandFarming PLS», ТОВ АП «Сумський бекон», ДП «Аромат «Сумський молочний завод», КУ «Управління розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району».

Ярмарок професій дав можливість випускникам отримати перше місце роботи, а студентам молодших курсів – пройти практичну підготовку у провідних компаніях України.

Катерина Глуходід,

начальник відділу

працевлаштування СНАУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 567 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor