Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Ярмарок професій у Сумському НАУ

t3.jpg

22 квітня 2015 року в Сумському НАУ відбувся Ярмарок професій, який став важливим кроком у справі працевлаштування молодих фахівців. У цьому заході взяли участь підприємства Сумської та інших областей України.

Ярмарок відбувся за наступними спеціальностями: «ветеринарна медицина», «енергетика сільськогосподарського виробництва», «промислове та цивільне будівництво», «землевпорядкування та кадастр», «технологія зберігання, консервування та переробки молока», «технологія зберігання, консервування та переробки м'яса», «технологія харчування», і мав величезний успіх як серед студентів, так і серед роботодавців. Майбутні випускники ознайомилися з діяльністю провідних сільськогосподарських підприємств і отримали можливість працевлаштуватися за фахом.

Відкрив Ярмарок професій проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жмайлов Валерій Миколайович, який привітав студентів і побажав плідної роботи, приємного спілкування і впевненості в собі.

Також із побажанням успіхів у майбутньому працевлаштуванні звернувся до випускників і фахівець з навчання та розвитку ПАТ «Миронівський хлібопродукт», Сергій Тименко. Він розповів про діяльність компанії, ознайомив студентів випускних курсів із наявністю вакантних посад та поділився секретами успішної побудови кар’єри.

У номінації конкурсу «Кращий за професією» з презентацією виступили студенти випускних курсів інженерно-технологічного та ветеринарного факультетів: Соляник Сергій та Гаврилюк Григорій.

У Ярмарку професій взяли участь 13 підприємств та близько 80 випускників університету. Найбільшу зацікавленість студенти виявили до компанії «Миронівський хлібопродукт», корпорації «UkrLandFarming PLS», ТОВ АП «Сумський бекон», ДП «Аромат «Сумський молочний завод», КУ «Управління розвитку інфраструктури та архітектурного планування Сумського району».

Ярмарок професій дав можливість випускникам отримати перше місце роботи, а студентам молодших курсів – пройти практичну підготовку у провідних компаніях України.

Катерина Глуходід,

начальник відділу

працевлаштування СНАУ

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 216 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor