Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Коли поет – ще жінка й мати, він може з богом розмовляти…

--.jpg

22 квітня 2015 року в читальному залі бібліотеки СНАУ кафедрою філософії та соціології були проведені літературно-філософські читання, присвячені жіночій поезії.

У заході взяли участь викладачі кафедри, аспіранти та студенти.

У вступному слові проф. Валентин М. Вандишев зазначив важливість читань для спілкування з поетичним словом для формування естетичних та моральних переконань студентської молоді. Зазначив відмінність жіночого та чоловічого світосприйняття, що особливо помітно саме в поетичному слові.

Ведуча літературно-філософських читань доктор філологічних наук, професор Олена С. Переломова почала з поетичної спадщини визначної української поетеси Ліни Костенко.

На читаннях звучали поезії Ліни Костенко, Оксани Забужко, Лесі Українки, а також російських поетес Анни Ахматової, Марини Цвєтаєвої у виконанні проф. О.С. Переломової, доц. І.В. Книш, доц. А.О. Шевель, аспірантів, студентів.

Читання відбувались в атмосфері піднесеності, зацікавленості, супроводжувалися фото- та відеоматеріалами, чудовим співом Ольги Богомолець, художнім читанням Ліни Костенко, Оксани Забужко, Богдана Ступки.

 

Присутні були вдячні організаторам, читання багаторазово переривалися оплесками.

 

Джерело: http://www.sau.sumy.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 542 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor