Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Післядипломна освіта інформує: «Від бізнес-ідеї - до власної справи»

DSC_1081.JPG

Залучення осіб до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, що здійснюється у разі відсутності на ринку праці необхідної  роботи. 

17 квітня 2015 року в Інституті післядипломної освіти та дорадництва  Подільського ДАТУ розпочався навчальний процес в рамках підвищення кваліфікації за напрямом «Основи підприємницької діяльності».  

Слухачами нашого закладу стали 16 осіб з категорії безробітних громадян.

В процесі навчання науково-педагогічні працівники університету, д.е.н., професор Чикуркова А.Д., доценти Ковальчук В.Г., Кучер О.В., Мельничук О.В., Марущак А.М., викладач Цвігун Т.С.,залучені до проведення курсів, ознайомлять слухачів із законодавчими аспектами підприємництва та організаційно-правовими формами підприємницької діяльності, метою, змістом та структурою бізнес-плану, основними вимогами до його складання, якостями, які необхідні успішному підприємцю. 

Ідея - це основна складова будь-якої справи. Немає ідеї - немає проекту - немає бізнесу. В ході курсів слухачі візьмуть активну участь у обговоренні питань щодо організації бізнесу: як почати справу з «нуля», яку форму власності обрати, як здійснити реєстрацію і визначити систему оподаткування? 

Усім бажаючим будуть надані консультації з економічних та фінансових питань.

Безперечно, в ході навчання  безробітні отримають багато цікавої та корисної інформації, пов’язаної із започаткування власної справи, яка змусить задуматися над своїм майбутнім.

Стрілецька Т.В., методист інституту 

післядипломної освіти та дорадництва

 

Подільського ДАТ

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 510 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor