Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти МНАУ вшанували пам'ять жертвам Чорнобиля

_DSC0070.JPG

26 квітня 2015 року виповнюється 29 років із дня трагедії для усього людства – аварії на Чорнобильській АЕС. Тож в цей день, відбувся мітинг-реквієм присвячений 29 роковині та вшануванню пам’яті загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Мешканці міста Миколаєва, представники органів місцевої влади, служителі церкви та студенти Миколаївського національного аграрного університету зібралися біля пам’ятника «Скорботний Янгол Чорнобилю», щоб вшанувати світлу пам'ять тим, хто загинув під час вибуху.

Представниками від студентства МНАУ була студентський декан факультету ТВППТСБ Іола Бєлка, яка виступила із  промовою про важливість шанування пам’яті жертв трагедії та шанобливого ставлення до навколишнього середовища. А також із тематичною піснею виступив «Зотолий голос МНАУ – 2015» Олексій Бровченко.

Найбільше постраждалих мешкає у м. Миколаєві – 2594 особи та м. Южноукраїнську – 1009 осіб.

Джерело:http://ua-news.mnau.edu.ua

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 209 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor