Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Сумський НАУ зібрав на Форумі сільської молоді школярів Сумщини

_DSC0365оо.jpg

Сонячним квітневим ранком 25 квітня розпочався заключний ІІІ етап Регіонального форуму сільської молоді – 2015. У цьому році він є п’ятим – ювілейним, оскільки проводиться, починаючи з 2011 року. Час показав дієвість такого заходу: за статистикою, щорічно переважна більшість фіналістів Форуму стають студентами Сумського національного аграрного університету.

Традиційно Форум проходить у три етапи, на кожному з яких учасники виконують завдання і за результатами потрапляють чи не потрапляють у наступний тур. Цьогорічний захід охопив більше 3500 школярів з усієї Сумщини. А сьогодні університет зібрав у своїх стінах 255 кращих з кращих представників сільської молоді, щоб остаточно підбити підсумки і визначити переможців за результатами виконання тестових завдань з математики (економічний профіль), математики (технічний профіль), біології та історії. 

Але не тільки навчальними завданнями відзначився цей день: учасники Форуму відвідали виставку-конкурс малюнків та фотографій «Моя країна –  Україна», побували на фінальних змаганнях з футболу (першість Сумської області серед школярів Сумського, Краснопільського, Буринського та Кролевецького районів), прослухали презентації факультетів і спеціальностей. Ті, хто хотів би брати участь у міжнародних програмах Сумського НАУ, заповнили анкети претендентів та виконали тестові завдання. І за традицією, що склалася впродовж 5 років проведення Форуму, учасники висадили Алею єдності переможців V Ювілейного Форуму сільської молоді.

Під час пленарного засідання учасників привітали ректор СНАУ Володимир Ладика, в.о. голови Сумської обласної ради Віра Лаврик, головний спеціаліст департаменту освіти й науки Сумської ОДА Ірина Башкатова, керівник освітнього проекту «Кернел» Оксана Мусієнко. На сцені актової зали Молодіжно-розважального центру СНАУ дипломи й цінні подарунки отримали і переможці Форуму за результатами тестування з профільних дисциплін, і автори творчих робіт, що брали участь у конкурсі малюнків та фотографій «Моя країна –  Україна». 

У цьому році переможцями стали:

Біологія

І місце – Дмитро Яценко;

ІІ місце – Денис Галенко, Артем Омельченко;

ІІІ місце – Наталія Обідець, Даниіл Степанов, Сергій Алексейцев, Олександр Демченко, Анастасія Гриньова.

Математика (економічна)

І місце – Анастасія Мєлікова;

ІІ місце – Ірина Змисля;

ІІІ місце – Яна Ромась.

Математика (технічна)

І місце – Микола Романенко;

ІІ місце – Євген Гольченко;

ІІІ місце – Юлія Яценко, Володимир Паляничко.

Історія

І місце – Євген Мачула;

ІІ місце – Катерина Єрмакова;

ІІІ місце – Катерина Сокоренко.

У цьому році призом за І місце був планшет, за ІІ місце – телефон та за ІІІ місце – флеш-карта.

Сертифікати І ступеня на участь у міжнародних програмах СНАУ  були вручені Юлії Чепульській та Анастасії Мєліковій, ІІ ступеня – Ярославу Ольховському та ІІ ступеня – Миколі Татаренку та Ірині Змислі. У подальшому вони нададуть своїм власникам пріоритет в обранні програми практики чи стажування в рамках програм міжнародного співробітництва СНАУ.

А серед творчих особистостей – учасників Форуму за результатами конкурсу «Моя країна – Україна» були відзначені дипломами та призами:

 у номінації «Краща світлина»

І місце – Олег Білоус («В гармонії з природою»);

ІІ місце – Марія Мартишко («Ти єдиний в душі моїй, Довжик»);

ІІІ місце – Марина Змисля («Краса моєї Батьківщини») та Катерина Шабельник («Кролевеччина – мій рідний край»);

у номінації «Кращий малюнок»

І місце – Антон Чичота («На Вкраїні милій») та Катерина Обраменко («Козак Мамай»);

ІІ місце – Євгенія Барановська («Квітуча Україна») та Іван Чорноус («Українкою я народилася»);

ІІІ місце – Сергій Алексейцев («Мій рідний край»).

Яскравим фіналом цього дня стала концертна програма за участю кращих колективів художньої самодіяльності Сумського національного аграрного університету.

Тож V Ювілейний Форум сільської молоді завершився. Організатори щиро сподіваються, що участь у ньому додала школярам-випускникам впевненості у власних силах і позитиву, розширила їх горизонти світосприйняття і надихнула на нові перемоги та звершення. І Сумський національний аграрний університет готовий допомагати їм у цьому разом з компанією «Кернел», адже, як влучно зазначила керівник освітнього проекту «Кернел» Оксана Мусієнко, СНАУ – лідер аграрної освіти, Кернел – лідер сучасного агробізнесу України, тому разом ми просто приречені на успіх!

 

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 216 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor