Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ПДАТУ прийняли участь у відкритті туристичного сезону!

20150427-03.jpg

25-26 квітня Старе місто стало майданчиком для презентації історичних і культурних перлин, що зростали  протягом віків в одному місті України, «квітці на камені» - Кам’янці-Подільському.

Ще ніколи туристичний сезон в Кам’янці-Подільському не відбувався без великого дива! Цього року Кам’янець здивував жителів та гостей міста ще однією фортецею – солодкою. "Уже увійшло в традицію нашого міста під час відкриття туристичного сезону встановлювати рекорди, створювати шедеври та безкоштовно частувати усіх відвідувачів. Минулого сезону ми мали найбільшу турку кави на 333 літри, цього року створили із солодких кексів фортецю”- зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Перші смаколики вручили військовослужбовцям, які нещодавно повернулися із зони АТО та наразі перебувають вдома у відпустці, частину кексів теж передали бійцям на схід. Решту кексів скуштували кам’янчани та гості міста.

Та чи не найбільш насиченим став перший день відкриття туристичного сезону- 25 квітня. Кам’янець-Подільський єдине місто в історії України, що саме зараз є претендентом на статус Молодіжної столиці Європи 2018 року, беручи участь у конкурсі Європейського молодіжного форуму Ради Європи. Тому молодь міста, на відкриття туристичного сезону, підготувала грандіозний флешмоб «У Кам’янця обличчя юне!». Уданому заході прийняли участь 5 навальних закладів міста, зокрема і Подільський державний агарано-технічний університет! Студенти протягом місяця кропітливо та наполегливо готувались та запам’ятались кам’янчанам своїм феєричним та патріотичним виступом.

Висловлюємо щиру подяку ректорату, дирекціям та деканатам університету, профкому та студентському парламенту за організацію, сприяння і допомогу у проведенні даного заходу. І, звичайно, дякуємо нашим небайдужим студентам, що дарують натхнення та реалізовують найграндіозніші мрії!

Джерело: http://www.pdatu.edu.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 565 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor