Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Ансамбль «Шарм» виступив зі звітним концертом

------.jpg

27 квітня 2015 року в актовій залі Сумського державного аграрного університету відбувся звітний концерт «Пори року» ансамблю сучасного танцю «Шарм» Сумського національного аграрного університету. Створений у 2003 році хореографом Єлизаветою Татарченко, колектив вже більше 10 років дарує глядачам своє мистецтво.

 

Програма складалася як з вже відомих глядачу номерів, як то «Рок-н-рол», «Урок танців», «Тотем», так і з нових – «Залежність», «Обійми мене», «Краща мова єднання». Крім ансамблю «Шарм», участь у концерті взяли також сумські хореографічні колективи «City Dance» та «Престиж», колектив інженерно-технологічного факультету з номером workout, а також солісти СНАУ Аліна Мельникова та Сергій Козирь.

Джерело: http://www.sau.sumy.ua

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 216 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor