Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Ансамбль «Шарм» виступив зі звітним концертом

------.jpg

27 квітня 2015 року в актовій залі Сумського державного аграрного університету відбувся звітний концерт «Пори року» ансамблю сучасного танцю «Шарм» Сумського національного аграрного університету. Створений у 2003 році хореографом Єлизаветою Татарченко, колектив вже більше 10 років дарує глядачам своє мистецтво.

 

Програма складалася як з вже відомих глядачу номерів, як то «Рок-н-рол», «Урок танців», «Тотем», так і з нових – «Залежність», «Обійми мене», «Краща мова єднання». Крім ансамблю «Шарм», участь у концерті взяли також сумські хореографічні колективи «City Dance» та «Престиж», колектив інженерно-технологічного факультету з номером workout, а також солісти СНАУ Аліна Мельникова та Сергій Козирь.

Джерело: http://www.sau.sumy.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 554 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor