Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Туристичні походи як елемент фізичного виховання

p498_1_1.gif

На початку травня за доброю традицією студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського національного аграрного університету під керівництвом викладачів фізичної культури та виховання відповідно до навчальної програми з дисципліни беруть участь у туристичних походах. Організація та проведення занять на природі є особливо актуальною в цей період року.

У туристичних походах студенти мають змогу не лише покращити здоров’я та відновити сили організму після зими, але й ближче познайомитися з природою рідного краю. Також вони займаються фізичними вправами, вчяться ставити намети, розводити багаття, працювати у команді, допомагати один одному та спільно долати труднощі. У ході таких занять викладачі циклової комісії фізичного виховання та ОЗВ допомагають студентам опанувати складні вправи, вчать усього, що необхідне в турпоході, контролюють їх дії, допомагають виявити та виправити помилки, сприяють вихованню дисциплінованості та згуртованості.

Формування та виховання фізично здорової та розвиненої молоді – особливо актуальні питання сучасності. Адже поряд із якісною освітою вони є міцним підґрунтям для підготовки кваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців.

Джерело: http://www.gatisnau.sumy.ua

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 165 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor