Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Всеукраїнська студентська наукова конференція БТФ

1 (1).jpg

6 травня відбулась всеукраїнська студентська наукова конференція біолого-технологічного факультету, яка працювала в чотирьох секціях. Зокрема на секції із технології виробництва продукції тваринництва , засідання якої проходило в аудиторії №2 під головуванням професора  Шаловила С.Г. було заслухано 21 доповідь та виставлено 9 стендових доповідей. 

Із них було відзначено грамотами  12  кращих доповідей.

Секція годівля тварин і технології кормів працювала в аудиторії № 1 під керівництвом проф. Півторака Я.І. , де також було заявлено 19 доповідей - із них 9 було відмічено грамотами від ректорату , як кращі.

Секція фізіології і водних біоресурсів працювала в ауд. №3 під керівництвом проф. Стояновського В.Г.  і в ній було заявлено 11 доповідей, з яких 7 кращих було відзначено грамотами .

Секція гуманітарних наук працювала в ауд. №4 під керівництвом проф. Костенка В.Г. .На ній було заявлено 26 доповідей студентів, із них 12 кращих відзначені грамотами.

Найбільш  ґрунтовні доповіді виголосили такі студенти факультету: 

Журавчак Мар'яна, Мельничук Марія, Левчук Лілія, Став'ярська Ганна, Москва Лілія, Рогівська Ірина, Ясінська Наталія, Чикун Ростислав, та ін..

Джерело: http://www.vetuniver.lviv.ua

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 160 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor