Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Ніколи знову

dsc0064.jpg

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

                                       В. Симоненко

Щороку академія ініціює відзначення "Дня перемоги" святковою "кашею", концертом та вітальними словами до наших Героїв, до тих, хто захищав нашу Батьківщину 70 років тому і хто захищає від ворога сьогодні. Чи могли ми, молоде покоління, уявити собі навіть у страшному сні, що не зможемо вберегти мир і жахіття війни зможе знову повторитися на нашій рідній землі...

6 травня Кожевнікова Катерина, студентка факультету ТВППТ, Плохута Назар, студент факультету ветеринарної медицини відвідали Ветеранів Другої світової Війни: Зеленського Юрія Олександровича, Валуєва Олександра Петровича, Геращенка Олександра Петровича, Ландик Галину Григорівну, Воронова Миколу Григоровича, що працювали в академії, поспілкувалися з ними, подарували квіти та продуктові набори, які сформувала профспілкова організація академії.

7 травня на території академії студенти та викладачі зібралися, щоб ще раз подякувати нашим захисникам за Перемогу, вклонитися за той подвиг, який вони зробили, щоб сьогодні ми жили у своїй вільній країні. На святі були присутні і ветерани, які отримали статус "Діти війни": Тютюнник Михайло Григорович, Паламарчук Григорій Андрійович та учасник бойових дій, проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Кочерга Анатолій Андрійович.

З вітальними словами виступили ректор академії, професор Аранчій Валентина Іванівна, представник ради ветеранів Грущенко Олександр Петрович, проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Опара Микола Миколайович. Не могли залишити без уваги події, що відбуваються на сході країни, не згадати тих студентів академії, які захищають сьогодні нашу країну. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, на превеликий жаль з зони АТО не повернувся і наш випускник факультету Обліку та фінансів Максим Ошека ... Їх пам'ять вшанували корзиною квітів, покладених до Стели, заглибим викладачам і студентам у часи Другої світової війни.

Під час відзначення всі бажаючі мали змогу долучитися до майстер-класу з виготовлення символу перемоги - квітки червоного маку, який провела студентка факультету ветеринарної медицини Світлана Мовсісян.

Глядачів своїми виступами порадували колективи академії: Народний фольклорно-етнографічний ансамбль "Маланка", керівник Юлія Глущенко, Народний ансамбль сучасної пісні "Мal-a-xit", керівник Світлана Курбацька, Народний танцювальний колектив "Ярина", керівник - Микола Троян, своїм бальним танцем порадували Марія Смолінська, студентка факультету агротехнологій та екології та Дмитро Костюченко, студент факультету ТВППТ, ведучі свята Аліна Клименко, студентка факультету агротехнологій та екології, та Владислав Россоха, студент факультету ветеринарної медицини.

Частували всіх присутніх солдатською кашею, печивом та чаєм.

Сьогодні, як ніколи, актуальності набувають слова "Мир", "Спокій" і ми знову змушені боротися за свою незалежність, але ми впевнені, що Україна буде процвітаючою, заможною і квітучою країною. Ми виховуємо аграрну еліту, майбутнє України і будемо відновлювати її славетне ім'я "Житниці Європи". Не дозволимо повторитися страшній трагедії, НІКОЛИ ЗНОВУ!

 

Помічник ректора, Тетяна Бардіна

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 137 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor