Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

До дня великої перемоги

 суми.gif

8 травня в актовій залі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського національного аграрного університету  пройшов концерт, присвячений Дню Перемоги в Другій світовій війні. Зі сцени в честь присутніх ветеранів та тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, лунали вітальні вірші, святкові пісні, виконувались хореографічні номери.

З вітаннями та словами щирої подяки звернувся до присутніх директор інституту Анатолій Васильович Литвиненко. Він закликав вічно пам’ятати і шанувати людей, які віддали свої життя для того, щоб ми могли вільно і щасливо жити сьогодні.

Свої музичні подарунки та вітання зі сцени присутнім дарували Іван Галайда, Ганна Цибіна, Оксана Бакликова, Марина Міненко, Олександр Хрипко, Ангеліна Дерпа, Андрій Ігнатенко, ансамблі та танцювальні гурти інституту.

Почуття гордості за наших співвітчизників-переможців відчували присутні, коли зі сцени лунали «Маки», «Мамина молитва», «Победная песня», «Мальви», «Козацька похідна», «День Победы» та інші пісні.

Тож нехай День перемоги стане вічною пам’яткою про безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини. Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Джерело: http://www.gatisnau.sumy.ua

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 140 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor