Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Краківський рільничий університет і ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького підпишуть угоду про співпрацю

04.jpg

31 серпня  ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького , професор Волимир Стибель  приймав  в університеті делегацію з  Краківського рільничого університету (РП)  на чолі з ректором університету , професором Володимиром Сади.

Метою зустрічі як з польського боку, так і з нашого були домовленості  щодо подальшої співпраці та підписання угоди про  обмін студентів і викладачів та їхнє  стажування і практику. Краківський рільничий університет і ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького об’єднує  давня дружба. «Ми мали  вже з вами раніше підписану угоду, але прийшов час її поновити, - розповів ректор Краківського університету Володимир Сади.

-Ваш університет сьогодні набуває доброї слави у Польщі. Наші студенти  дуже хотіли б мати і практичні,  і навчальні заняття у вашому університеті. Я гадаю, що і ваші студенти також хотіли б побувати у нашому університеті і побачити, чого навчають у нас. Це добра практика і реклама обох університетів».  Його підтримав ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького Володимир Стибель. «Ми дуже раді співпрацювати з вашим університетом, наші фахівці брали участь у міжнародних наукових конференціях, які проводив ваш університет, і розповіли багато цікавого про навчальні плани і практику і, навіть, вже впровадили деякі атрибути для навчання та практичної роботи студентів в нашому виші.  Ми будемо дуже раді співпрацювати з вами у сфері харчових технологій та біотехнології.  Ми маємо звірити наші навчальні плани, умови  і час перебування  наших студентів за кордоном, оскільки  ми ще не маємо членства у Євросоюзі. Я також вважаю, що наша співпраця дасть добрі результати для обох університетів», - зауважив Володимир Стибель.

Учасники зустрічі – фахівці з обох  університетів обговорили чимало важливих питань і домовились напрацювати конкретні пропозиції щодо подальшої співпраці. 

Джерело: http://www.vetuniver.lviv.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 98 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor