Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Краківський рільничий університет і ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького підпишуть угоду про співпрацю

04.jpg

31 серпня  ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького , професор Волимир Стибель  приймав  в університеті делегацію з  Краківського рільничого університету (РП)  на чолі з ректором університету , професором Володимиром Сади.

Метою зустрічі як з польського боку, так і з нашого були домовленості  щодо подальшої співпраці та підписання угоди про  обмін студентів і викладачів та їхнє  стажування і практику. Краківський рільничий університет і ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького об’єднує  давня дружба. «Ми мали  вже з вами раніше підписану угоду, але прийшов час її поновити, - розповів ректор Краківського університету Володимир Сади.

-Ваш університет сьогодні набуває доброї слави у Польщі. Наші студенти  дуже хотіли б мати і практичні,  і навчальні заняття у вашому університеті. Я гадаю, що і ваші студенти також хотіли б побувати у нашому університеті і побачити, чого навчають у нас. Це добра практика і реклама обох університетів».  Його підтримав ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького Володимир Стибель. «Ми дуже раді співпрацювати з вашим університетом, наші фахівці брали участь у міжнародних наукових конференціях, які проводив ваш університет, і розповіли багато цікавого про навчальні плани і практику і, навіть, вже впровадили деякі атрибути для навчання та практичної роботи студентів в нашому виші.  Ми будемо дуже раді співпрацювати з вами у сфері харчових технологій та біотехнології.  Ми маємо звірити наші навчальні плани, умови  і час перебування  наших студентів за кордоном, оскільки  ми ще не маємо членства у Євросоюзі. Я також вважаю, що наша співпраця дасть добрі результати для обох університетів», - зауважив Володимир Стибель.

Учасники зустрічі – фахівці з обох  університетів обговорили чимало важливих питань і домовились напрацювати конкретні пропозиції щодо подальшої співпраці. 

Джерело: http://www.vetuniver.lviv.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 244 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor