Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Свято першого дзвоника в Глухівському агротехнічному інституті імені С. А. Ковпака Сумського НАУ

21qvhRNepoM.jpg

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Для студентів Глухівського агротехнічного інституту імені С. А. Ковпака Сумського НАУ цьогорічна дорога до нових досягнень і перемог почалася 1 вересня на урочистій лінійці, присвяченій святу Першого дзвоника.

На захід до інституту були запрошені поважні гості: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААНУ, ректор Сумського НАУ Ладика Володимир Іванович, секретар Глухівської міської ради Нанай Ніна Іванівна, благочинний отець Олексій.

Зі святом Першого дзвоника студентів, а особливо цьогорічних першокурсників, привітав директор інституту Анатолій Васильович Литвиненко. Натхнення на шляху до підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості побажав присутнім Володимир Іванович Ладика. Теплі слова на адресу навчального закладу висловила Ніна Іванівна Нанай, зазначивши, що першого вересня глухівчани відзначають також День міста й 72-у річницю звільнення Глухова від німецько-фашистських загарбників. Благословив присутніх студентів на успішний навчальний рік отець Олексій.

За вагомий внесок у розвиток навчального закладу, впровадження інноваційних педагогічних технологій грамотами були нагороджені Ольга Іванівна Зуєва, В’ячеслав Іванович Чалий, Світлана Миколаївна Зайнуліна, Денис Олександрович Овсянко, Олександр Миколайович Рудомін.

Особливо хвилюючим та тривожним свято Першого дзвоника стало для студентів, які вперше сядуть за парти інститутських аудиторій. Від імені всіх першокурсників 2015 року виступила Зайнуліна Ольга.

Традиційно на початку нового навчального року підвели підсумки конкурсу на кращу групу інституту та кращі групи відділень закладу. Так, кращою групою інституту стала 31Б група (куратор – Зайнуліна С. М.).

Результати конкурсу на відділеннях розподілили таким чином:

відділення будівництва та дорожньо-транспортних технологій – 31Б група (куратор – Зайнуліна С. М.);

відділення механізації та агропромислових технологій – 41 МБ група (куратор – Кельбас Я. В.);

відділення електроенергетики АПВ - 31ПЕ група (куратор – Ткачов О. О.);

відділення економіки та інформаційних технологій – 41 ОВ група (куратор – Середа Н. А.)

Грамотами від директора навчального закладу були нагороджені студенти, які найкраще проявили себе під час навчально-технологічних практик на науково-дослідному господарстві інституту.

Відповідно до плану роботи урочистості з нагоди святкування 1 вересня для першокурсників продовжилися в актовій залі. Студенти мали можливість прослухати лекцію голови циклової комісії суспільних дисциплін Антонова Сергія Ігоровича про історію, здобутки та традиції навчального закладу. Для студентів 2-4 курсів проводилися перші заняття на тему «Любіть Україну».

Закінчилися урочистості покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам.

Щиро сподіваємося, що новий 2015 – 2016 навчальний рік принесе Глухівському агротехнічному інституту імені С. А. Ковпака СНАУ нові здобутки та перемоги.

Джерело: http://www.gatisnau.sumy.ua

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 96 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor