Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У Технологічно-промисловому коледжі відзначили День Знань

75.jpg

31 серпня 2015 року в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету відбулася святкова лінійка, присвячена Дню Знань.

Директор Руслан Володимирович Будяк привітав всіх першокурсників та їх батьків з світлим, наповненим змістом святом — Днем Знань, наголосивши на тому, що вони зробили правильний вибір коледжу та професій, які будуть актуальними завжди.

Радість свята розділив президент Вінницького національного аграрного університету Григорій Миколайович Калетнік, який не тільки привітав всіх присутніх зі святом, але й подарував нашим спортсменам баскетбольні м'ячі, а першокурсникам вітальні листівки. У своїй промові він окреслив перспективи та переваги майбутніх випускників коледжу, які, на відміну від інших студентів, мають нагоду продовжити навчання, вступивши на ІІІ курс до Вінницького національного аграрного університету. Університет є освітньою перлиною Поділля і лідером серед вищих навчальних закладів не лише регіону, а й країни в цілому. Президент університету підкреслив, що в коледжі студенти завдяки високопрофесійному педагогічному колективу здобудуть глибокі сучасні знання з обраного фаху та будуть мати унікальну можливість розвивати творчі і лідерські якості. Григорій Миколайович вручив Почесні грамоти викладачам та студентам за досягнення в 2014-2015 н.р.

Від кураторів випускних груп виступила Наталя Валентинівна Сіра. Студентка-випускниця юридичного відділення, переможниця Обласної олімпіади з інформатики Аліна Горецька та студент-випускник механічного відділення Сергій Нагорнюк, який на світовому турнірі зі спортивного орієнтування виборов І місце, вручили першокурсникам Ключ до Знань і Залікову книжку, підкресливши, що вони з радістю приймають їх до великої студентської родини.

Від першокурсників виступила Вероніка Рудзь, яка запевнила, що вони стануть достойними студентами і будуть продовжувати кращі традиції коледжу та народжувати нові.

Запрошений отець Сергій дав студентам настанови від Бога і після короткого молебня благословив їх на успішне навчання.

На святі не могли не згадати про хвилюючі події, які відбуваються на Сході України, де сотні наших земляків загинули, захищаючи ціною свого життя єдність України. Хвилиною мовчання була вшанована їх пам'ять.

Після закінчення лінійки присутніх запросили до актової зали, де на них чекала підготовлена силами студентів концертна програма. Під пісню “Мамин хліб” студенти в українському вбранні роздавали запашний коровай всім присутнім в залі. По закінченню концерту кожен куратор груп нового набору в закріплених аудиторіях провів спільні зі студентами та батьками перші батьківські збори.

Джерело: http://www.vsau.org

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 94 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor