Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти ВНАУ

13_1.jpg

1 вересня переповнена площа біля університету ледь вміщувала усіх учасників та гостей свята. Урочисту клятву стати справжніми фахівцями своєї справи виголошували студенти-першокурсники Вінницького національного аграрного університету.

Університетська родина гостинно привітала усіх, хто вперше відкрив перед собою широкі двері знань вищого навчального закладу. Нині Вінницький аграрний є потужним осередком освіти і науки із сучасною матеріально-технічною базою, розлогою мережею структурних підрозділів та наукових центрів, широко відомих в Україні та за кордоном. Зовсім недавно на базі вишу відкрито першу на теренах Вінниччини кафедру військової підготовки.

Після того, як стихли останні звуки Державного Гімну України президент університету Григорій Калетнік щиро привітав першокурсників та всіх присутніх із початком нового навчального року: «Для нас - це величне свято, свято мудрості, доброти і щасливої долі. Адже у цей знаменний день, в який ви по праву стали називатися студентами, почалася найбільш цікава і пізнавальна частина вашого життя. Ви станете студентами одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів області та країни. Ми створили усі умови, аби ви могли отримати якісні знання, розвивати свої наукові, творчі та спортивні здібності».

За три десятиліття невтомної праці ВНАУ набув власних традицій, створив свій неперевершений імідж – кращого вищого навчального закладу Вінниччини. Приємно вражає регіональна тенденція – традиційно студенти із майже всієї України подають документи на навчання до Вінницького аграрного університету.

«Ви зробили правильний вибір: стали студентами провідного навчально-наукового центру аграрної освіти та науки. Наш колектив, усі структурні підрозділи зроблять усе можливе, аби виправдати вашу довіру. Вас навчать самостійно мислити, працювати з натхненням, продовжувати творити історію університету, історію нашого народу», - з вітальною промовою виступив ректор університету Віктор Мазур.

На святі також було чимало поважних гостей, серед яких директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Микола Неїлик. Він зичив студентам успіхів у навчанні, впевненості у власних силах, поваги до батьків, прагнень до нових знань впродовж життя та берегти у своїй пам’яті студентські роки як неоціненний дарунок долі.

Патріотизм – це не просто високі слова для Вінницького аграрного. Університетська родина опікується родинами учасників та загиблих воїнів Антитерористичної операції, постійно допомагає фінансово та морально.

На свято були запрошені члени родин, чоловіки яких загибли у зоні АТО, якими опікується наш університет: Ольгу Долінську із сином Валентином, Юлію Ліпську із сином Юрієм та Білошкурську Наталію із донечкою Анастасією. Однак, через урочистості з нагоди Дня знань у школах, вони не змогли прийти. Студенти університету обов’язково цими днями відвідають ці родини та привітають із початком нового навчального року пам’ятними подарунками. Пам’ять українців, які загинули, захищаючи ціною свого життя єдність України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Із щирою материнською настановою та благословенням звернулася до першокурсників мати одного з них Тетяна Іванівна Кочаткова. Хвилюючою миттю заходу стало вручення символічного Ключа знань. Його ректор університету Віктор Мазур вручив студентам, які при вступі продемонстрували найвищі бали сертифікатів ЗНО: Марія Беспала, Інна Богатир, Михайло Мельничук, Владислав Покиньчереда, Юлія Феклістова, Юрій Петришин, Марія Кирильчук, Лілія Гасюк, Єгор Звонарьов, Владислав Янковий.

Клятву першокурсника від імені студентів нового набору виголосила Лілія Гасюк, пообіцявши сумлінно та творчо ставитися до навчання, приймати активну участь у житті навчального закладу, стати справжніми фахівцями своєї справи та виправдати надію держави. Вперше в житті першокурсників звучав Гімн студентства «Гуадеамус».

Урочиста посвята закінчилася святковим концертом, в якому взяли участь творчо обдаровані студенти нашого університету. Бурхливими оплесками зустріли присутні виступи директора Центру культури та дозвілля Дар’ї Погребняк, Валентина Столярчука, Юлії Гораш, Олександра та Наталії Грудіних, народного танцювального колективу «Світанок».

Відсьогодні для першокурсників розпочинається тернистий шлях до сяючих вершин наук. На них чекають студентські будні, університетські аудиторії, наукова бібліотека, труднощі здобуття знань і радість пізнання.

Щасти вам на цьому шляху!

Джерело: http://www.vsau.org

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 95 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor