Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Зустріч директора інституту з першокурсниками, які проживають у гуртожитках

p536_1_1.gif

3 вересня в актовій залі відбулася зустріч директора інституту Анатолія Васильовича Литвиненка зі студентами першого курсу, які проживають у гуртожитках навчального закладу. Для обговорення актуальних питань щодо умов проживання, правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках були запрошені також заступник директора з виховної роботи Сергій Олександрович Журба, вихователі й завідувачі гуртожитків.

У своєму виступі Анатолій Васильович зосередив увагу студентів на дотриманні правил безпечного користування електроприладами та іншим обладнанням, постійному підтриманню чистоти в кімнатах і гуртожитках, економії електроенергії та води. Присутніх студентів директор закликав до активності, адже саме активна життєва позиція студентської молоді є запорукою успішного працевлаштування, і в подальшому – кар’єрного зросту. Так, для активного й змістовного відпочинку студентів у навчальному закладі працює низка гуртків і спортивних секцій. Студентська молодь інституту може відвідувати гурток з рукоділля (гуртожиток №1), різьби по дереву, численні гуртки художньої самодіяльності та різноманітні спортивні секції (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, шахи).

Сергій Олександрович Журба повідомив, що у разі потреби студенти завжди можуть звернутися до адміністрації інституту. Питання щодо проживання в гуртожитках студенти зможуть вирішити особисто з Сергієм Олександровичем, кабінет якого знаходиться в начальному корпусі №2. Своє повідомлення також можна залишити у Скриньці довіри (кабінет студентського самоврядування) чи особисто поспілкуватися з директором інституту на сайті навчального закладу (кнопка головної сторінки сайту «Сторінка для консультацій»).

Наприкінці зустрічі Анатолій Васильович висловив своє сподівання на тісну співпрацю із студентами інституту.

Джерело: http://www.gatisnau.sumy.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект постанови «Про затвердження Типового положення про регіональну раду професійної (професійно-технічної) освіти». Документ оприлюднений для громадського обговорення..

Зараз на сайті 1 користувач та 242 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor