Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Зустріч директора інституту з першокурсниками, які проживають у гуртожитках

p536_1_1.gif

3 вересня в актовій залі відбулася зустріч директора інституту Анатолія Васильовича Литвиненка зі студентами першого курсу, які проживають у гуртожитках навчального закладу. Для обговорення актуальних питань щодо умов проживання, правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках були запрошені також заступник директора з виховної роботи Сергій Олександрович Журба, вихователі й завідувачі гуртожитків.

У своєму виступі Анатолій Васильович зосередив увагу студентів на дотриманні правил безпечного користування електроприладами та іншим обладнанням, постійному підтриманню чистоти в кімнатах і гуртожитках, економії електроенергії та води. Присутніх студентів директор закликав до активності, адже саме активна життєва позиція студентської молоді є запорукою успішного працевлаштування, і в подальшому – кар’єрного зросту. Так, для активного й змістовного відпочинку студентів у навчальному закладі працює низка гуртків і спортивних секцій. Студентська молодь інституту може відвідувати гурток з рукоділля (гуртожиток №1), різьби по дереву, численні гуртки художньої самодіяльності та різноманітні спортивні секції (футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, шахи).

Сергій Олександрович Журба повідомив, що у разі потреби студенти завжди можуть звернутися до адміністрації інституту. Питання щодо проживання в гуртожитках студенти зможуть вирішити особисто з Сергієм Олександровичем, кабінет якого знаходиться в начальному корпусі №2. Своє повідомлення також можна залишити у Скриньці довіри (кабінет студентського самоврядування) чи особисто поспілкуватися з директором інституту на сайті навчального закладу (кнопка головної сторінки сайту «Сторінка для консультацій»).

Наприкінці зустрічі Анатолій Васильович висловив своє сподівання на тісну співпрацю із студентами інституту.

Джерело: http://www.gatisnau.sumy.ua

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 96 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor