Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Команда ВНАУ виборола призове місце у екологічному квесті

3_1.jpg

6 жовтня у Вінниці проходив екологічний квест в рамках програми «Екологічне місто». Метою проведення заходу було ширше залучення жителів міста до вирішення екологічних проблем Вінниці, а також розв’язання завдань на екологічну тематику.

У квесті приймали участь школярі та студенти вищих навчальних закладів міста віком від 14 років, а також усі бажаючі вінничани, які мали за визначений час справитись з поставленим завданням. Територія проведення квесту – правий берег міста (Вишенька, Урожай, Хмельницьке шосе).

Вперше в екологічному квесті взяли участь команди Вінницького національного аграрного університету. Вони були сформовані з студентів різних курсів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Було утворено чотири команди: «Power Land», представлена студентами 4-го курсу групи 41-ЕО, капітан команди Безклейний Валентин, «Green Day» з студентів 2-го курсу групи 21-ЕО, капітан Ткачук Вікторія, «Green Girl» з студентів 1-го курсу групи 11-ЕО, капітан команди Добжанська Тетяна та «Альбіноси» з студентів 1-го курсу групи 12-ЕО, капітан Феклістова Юлія. Організували участь у квесті викладачі кафедри екології та охорони навколишнього середовища кандидат сільськогосподарських наук доцент Кравчук Галина Іванівна та асистент Мущинська Вікторія Ігорівна.

Всього для участі у заході зареєструвалися 15 команд, кожна з яких включала 4-5 чоловік. За програмою квесту, його учасників було розміщено на 10 станціях. Всі команди повинні були пройти всі десять етапів. Кожна група отримувала завдання на екологічну тематику. Вони включали не лише знання з екології, а також вимагали від учасників кмітливості, суспільної свідомості у вирішенні екологічних проблем, креативного мислення, швидкості у прийнятті рішень, залучення до участі в квесті перехожих. За результатами набраних балів на кожному етапі були визначені переможці та призери квесту.

Студенти команд ВНАУ продемонстрували високий рівень екологічних знань, небайдужість до стану довкілля та важливість збереження природи. Своєю активністю, кмітливістю та екологічною свідомістю вони залучили велику кількість жителів міста до вирішення екологічних проблем та отримували високі бали за кожен пройдений етап.

Команда ВНАУ «Power Land» у важкій боротьбі виборола почесне третє місце, за що отримала в якості призу безлімітні сертифікати на роледром.

Призове місце студентів Вінницького національного аграного університету у екологічному квесті свідчить не лише про високий рівень знань, отриманих у закладі, а й про формування свідомих особистостей, які здатні на власному прикладі показати як потрібно робити наш дім чистішим та залучати до цих дій інших.

Джерело: http://www.vsau.org

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 136 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor