Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Cтудентка Сумского НАУ стала лауреатом фонда Леоніда Кучми

12_4_2.jpg

8 жовтня 2015 р. у Харківському НАУ відбулася науково-практична конференція «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми», ініційована Президентським фондом Леоніда Кучми «Україна», Інститутом стратегічних оцінок при Фонді та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Конференція стала завершальним етапом студентського конкурсу, організованого Президентським фондом «Україна», головою якого є Президент України 1994–2005 рр. Леонід Данилович Кучма. Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» – благодійна організація, яка спрямована на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді в Україні, а також науково-експертну, аналітичну роботу та міжнародну співпрацю. Цей конкурс уже шостий за рахунком масштабний захід, який проводиться за активної участі провідних вишів України. Організатори аналізують ставлення студентської молоді до пріоритетів аграрної політики України з урахуванням історичних традицій, національних особливостей, світового досвіду, аграрної кризи радянських часів і перших років незалежності України та результатів реформи на сучасному етапі.

Студентка Сумського національного аграрного університету Кущ Вікторія стала переможницею конкурсу, Лауреатом Третьої премії. Віка навчається на 4 курсі факультету економіки та менеджменту. Нагороди переможцям вручали голова Президентського фонду «Україна» Л.Д. Кучма та ректор Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, професор В.К. Пузік.

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 131 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor