Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Квест першокурсників на факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ

MybQ_TxYvpc.jpg

Факультет агротехнологій та екології – це велика родина, яка із року в рік приймає першокурсників під своє крило. А як же обійтися без розваг у житті? Так для студентів проводять різні цікаві заходи, в яких вони мають змогу показати весь свій потенціал.

Однією з таких розваг є так званий «Квест першокурсників», який відбувся 6 жовтня. 

З перших хвилин ця гра захоплює у вихор емоцій. З кожним пройденим етапом вона стає динамічнішою, час летить швидко, але саме на це увагу не звертаєш. Квест поєднав у собі найрізноманітніші види діяльності: художню, інтелектуальну, спортивну, музичну та багато інших.

У даному заході приймали участь 5 команд першого курсу факультету агротехнологій та екології. Проходила ця дія на всій території університету і саме за рахунок розміщення корпусів стало можливим зробити гру ще масштабнішою. 

За допомогою різноманітних завдань на кожному етапі квесту студентська рада факультету «перевіряла» учасників на спортивну підготовку, танцювальний талант, знання про університет, кмітливість та здатність працювати у команді.

Проходивши кожне із завдань, гра стає ще цікавішою, так як командний дух – це велика сила, яка нікому не дасть сумувати. Кожна з груп, які брали участь у цьому змаганні, добре провели час, підняли свій настрій на декілька позначок вище після складного навчального дня та отримали грамоти і солодкі призи.

Окрему подяку від імені всіх студентів бажаємо виразити студентській раді факультету агротехнологій та екології та заст. декана з ОВР Білоус Ельзарі Серанівні!

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 162 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor