Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Тихою невтомною працею любіть Україну!

_Ctn3GH1LKo.jpg

Із такою настановою з 5 по 10 жовтня 2015 р.  у Стрийському коледжі Львівського НАУ відбувався тиждень правового виховання, присвячений Дню юриста. Фахівців за спеціальністю «Правознавство» у Стрийському коледжі готують з 1998 року. Випускники цієї спеціальності  працюють в органах юстиції, судах, органах РАЦСу, нотаріаті, апараті органів державної виконавчої влади, юридичній службі установ і організацій. Є понад  двадцять посад, на яких працюють наші випускники: завідувач канцелярії суду, секретар cуду, державний виконавець, завідувач архіву, консультант нотаріальної контори та інші. Тому День юриста є близьким для Стрийського коледжу ЛНАУ і святкують його, навчаючись і відпочиваючи. 

Так, розпочався Тиждень правового виховання зі студентського лекторію, під час якого студенти-четвертокурсники  Гайда Тетяна, Дурда Марта, Івашків Оксана, Кудрич Вікторія , Куртий Олег, Мудрий Володимир, Ростоцький Володимир та Турчак Ростислав  прочитали лекції про запобігання правопорушень серед студентів нового набору - майбутніх автомайстрів, землевпорядників, енергетиків та механіків. Підготувала студентів до лекторію викладач  Романик О.М.

25 жовтня в нашій державі відбудуться вибори до місцевих рад. Саме проблеми та новели виборчого законодавства були висвітлені під час науково-теоретичної конференції, що відбулася 6 жовтня. На  високому науковому рівні були підготовлені доповіді студентів, членів навчальної юридичної консультації, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Викладачі Здирок М.А., Кухар О.М. акцентували увагу  на актуальності  конференції, адже завдання нашої молоді – творити майбутнє,  і саме вона повинна активно впливати на політичне життя країни, не стояти осторонь державного будівництва, адже кожен народ має таку владу, на яку заслуговує.

Фаховістю відзначилось і відкрите заняття з Митного  права викладача Соколовського І.І. Студенти гр. П-41  продемонстрували не тільки теоретичні знання Митного кодексу, але й успішно справилися із вирішенням ситуаційних задач. 

З метою  вшанування пам’яті митрополита Андрея Шептицького, чиїм іменем проголошено нинішній рік, викладачем  Яцентюк С.Я. була проведена відкрита виховна година. Студенти групи П-32 Байко Христина, Барабаш Володимир, Баскевич Вероніка, Борщ Богдана, Бугай Дарина, Гнатів Наталія, Джурин Богдан, Євчинець Вікторія, Кіричук Віталія, Клим Андріана, Король Андріана та Мельник Романа  надзвичайно змістовно розкрили у своїх розповідях запрошеним студентам-другокурсникам історичну велич Великого Митрополита не тільки як церковного діяча, але й щедрого мецената, далекоглядного політика та національного провідника.

З понеділка по п'ятницю студенти сумлінно працювали, а в п'ятницю відпочили на захопливій грі КВК, у якій взяли участь збірні команди правознавців «Гуру права» та «ЮПІ» (юні правознавці-інтелектуали). З невеликим відривом перемогла команда «Гуру права» на чолі з капітаном Пелішенком  Давидом, а консультували студентів при підготовці до інтелектуального двобою викладачі  Левкович І.С. та Скрицька Н.Б.                                   

З вищеописаного ми бачимо, що тиждень правового виховання, проведений викладачами  циклової комісії правових дисциплін, складався з різноманітних заходів, але чи це був лекторій, чи відкрите заняття, чи конференція,  чи КВК , його учасники чітко пам’ятали про заповідь Великого Митрополита, до дотримання якої закликаємо усіх: «Тихою невтомною працею любіть Україну!».

Яцентюк С.Я. – викладач правових дисциплін, голова навчальної юридичної консультації  Стрийського коледжу Львівського НАУ.

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 164 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor