Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Відвідування притулку для громадян похилого віку

_DSC0102.JPG

4 вересня науково-педагогічні працівники та студентська молодь Миколаївського національного аграрного університету привітали своїх підопічних – мешканців Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів з 13-ою річницею цього закладу.

Цього дня мешканців притулку привітали: міський голова міста Юрій Ісайович Гранатуров, голова Миколаївського обласного комітету профспілок працівників державних установ України Таміла Бугаєнко, директор департаменту праці і соціального захисту населення Сергій Бондаренко, представники духовенства. 

Колектив Миколаївського національного аграрного університету привітав своїх підопічних із Днем народження закладу, подарувавши овочі та фрукти.

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 97 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor