Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День відкритих дверей у ТДАТУ

5tUHvPwAc3w.jpg

17 жовтня 2015 року Таврійський державний агротехнологічний університет гостинно відкрив свої двері для усіх бажаючих дізнатися про вищий навчальний заклад та якісну освіту, яку кожен зможе отримати, вступивши до ТДАТУ.

Традиційний захід, як завжди, викликав інтерес у абітурієнтів та їх батьків не тільки м. Мелітополя, а й Запорізької області. Університет відвідали близько 300 учнів загальноосвітніх закладів регіону.

Знайомство з Таврійський державним агротехнологічним університетом майбутні вступники почали у Центрі культури та дозвілля з бесіди з ректором університету д.т.н., професором Кюрчевим Володимиром Миколайовичем.

Також перед абітурієнтами виступила начальник Центру профорієнтації та довузівської підготовки, к.е.н., доц. Воронянська Олена Владленівна, голова студентської ради університету Жмак Ірина, а також п’ятеро студентів, які нещодавно пройшли виробничу практику за кордоном.

Гості заходу побачили презентацію про діяльність університету, студентський флешмоб та яскраві виступи творчих колективів університету.

Декани факультетів та завідувачі кафедр провели ознайомчі екскурсії територією університету з оглядом матеріально-технічної бази університету, навчальних аудиторій, спеціалізованих лабораторій, надали багато корисної інформації щодо освітнього процесу, напрямів підготовки, майбутніх професій та відповіли на усі запитання учнів.

Наприклад, на факультеті Інженерії та комп’ютерних технологій співробітники кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв» у спеціалізованих лабораторіях показали обладнання переробної промисловості, а саме для виробництва хліба, чіпсів, морозива, цукрової вати, дивували процесом «створення» продуктів на очах. Після проведення екскурсії усім було запропоновано продегустувати вироблену продукцію.

Особливо цікавими для абітурієнтів були зустрічі абітурієнтів із студентами, які розповіли про особливості навчання, виробничі практики на провідних підприємствах України, заняття у спортивних секціях та бурхливе студентське життя.

Прес-служба ТДАТУ

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 163 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor