Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Свято справжніх господарів об’єднало всю університетську родину

0.jpg

Аграрний сектор завжди був пріоритетним напрямом у розвитку української економіки. Він формує засади збереження суверенності держави - продовольчу та у визначених межах економічну, екологічну та енергетичну безпеку, створює соціально-економічні основи розвитку сільських територій.

Високий потенціал виробництва в аграрному секторі, що значно перевищує потреби внутрішнього ринку й забезпечує продовольчу безпеку нашої країни, на сучасному етапі стає локомотивом розвитку всієї національної економіки. Україна за обсягами виробництва та експорту сільськогосподарської продукції впевнено займає лідерські позиції у світі.

До Дня працівників сільського господарства Вінницький аграрний влаштував свято для викладачів, студентів та аграріїв, які завітали до стін нашого університету.

Незважаючи на важкий стан економіки, аграрії продовжують демонструвати свою любов до праці. Сьогодні аграрний сектор економіки чи не єдина галузь, яка приносить колосальні прибутки та наповнює бюджет нашої країни. Саме праця звичайних трударів – аграріїв втримує нашу країну, дарує надію на розвиток та краще майбутнє. У 2014 році в Україні зібрано найбільший за всю історію незалежності урожай зерна – 63,9 млн. тонн. Сільськогосподарська та продовольча продукція формує третину українського експорту.

«Сільське господарство продовжує бути найбільш успішною галуззю економіки. Не зважаючи на відсутність державної підтримки, порівняно з європейськими країнами, за рахунок таланту аграріїв, за рахунок їх працелюбства аграрна галузь сьогодні демонструє найкращі показники. Саме сільське господарство являється стержнем продовольчої безпеки країни. Ми святкуємо, бо розуміємо, що в цьому є внесок і нашого університету, адже понад 30 тисяч випускників, що вийшли з стін Вінницького аграрного підтримують його високий рівень», - сказав президент університету Григорій Калетнік.

Кращих працівників та студентів було нагороджено грамотами Комітету Верховної ради України з питань аграрної політики та земельних відносин та Департаменту агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації.

На запрошення президента університету, академіка Національної академії аграрних наук України, керівника Селянської спілки України Григорія Калетніка розділити свято із великою аграрною родиною завітали багато поважних гостей, серед яких очільник Громадської організації «За демократію через право» - Марина Ставнійчук, директор Департаменту агропромислового розвитку Вінницької обласної державної адміністрації - Микола Неїлик, начальник Обласної сільськогосподарської інспекції – Юрій Браніцький та голова Калинівської районної ради – Юрій Браніцький.

Із професійним святом справжніх трударів привітала Марина Ставнійчук: «Я щаслива, що знаходжусь серед тих, хто вчить молоде покоління працювати на землі. Щиро вдячна вам, викладачі, за невтомну роботу, за ваше терпіння і бажання навчити молодь».

Значний вклад у позитивні зрушення в аграрній галузі приносять випускники ВНАУ. Ректор університету Віктор Мазур відзначив професіоналізм та вміння вихованців Вінницького аграрного університету: «Сьогодні наші випускники займають керівні посади у фермерських господарствах, аграрних формуваннях та товариствах, очолюють районні та обласні державні адміністрації».

Наші студенти постійно проявляють свої знання та вміння у різноманітних наукових конкурсах, творчих та спортивних змаганнях. Рівень їх практичної підготовки відзначають роботодавці. Але не потрібно забувати про величезний вклад викладачів та науковців, які навчають майбутнє покоління нашої країни.

Вінницький аграрний запрошував всіх бажаючих на професійне свято нашого університету. Талановиті студенти демонстрували свої вміння художньої майстерності. Народний ансамбль танцю «Світанок», солісти якого не лише на теренах Вінниччини прославляють рідний університет, неодноразово отримували овації від глядачів та гостів свята.

Родзинкою святкування став виступ Діани Грушко та Дмитра Бордяківського. Талановита молодь займає перші місця не лише на теренах України - на кубку світу у Парижі вони вийшли у фінал, а у міжнародному гран-прі, що проводився у Польщі посіли 2-ге призове місце. Дует продемонстрував неймовірне володіння тілом в поєднанні із феєричним акробатичним виступом.

На завершення Григорій Миколайович оголосив про відзначення всіх працівників преміями до Дня працівників сільського господарства. Учасники урочистостей відчували гордість від того, що навчаються у Вінницькому національному аграрному університеті та за галузь, що тримає на своїх плечах майбутнє України.

Джерело: http://www.vsau.org

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 164 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor