Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Екскурсійна поїздка студентів ЖНАЕУ

PB100003-583-800-450-90.jpg

11 листопада студенти відвідали філії: імені Мічуріна та Калинівська, що розташовані  в Вінницькій області, Хмільницькому, Калинівськіму районах.  Де було проведено ознайомче заняття, яке включало бесіду з фахівцями: головним лікарем  ПрАТ  ‘‘Зернопродукт  МХП’’ Тимбай Р.М. метою якого було ознайомити студентів з роботою спеціаліста ветеринарної медицини в умовах господарства. Також під час бесіди були присутні: головний зоотехнік Казімов Р.Г., зоотехнік Харкавлюк В.Є., лікар ветеринарної медицини Загородній М.М., лікар УЗД Педик О.М., ветеринарний  фельдшер Завязун О.М..

В господарствах застосовують новітні технології, більшість процесів автоматизовані, корми тваринам роздаються за допомогою кормороздатчика, доїння здійснюється в доїльних залах. Особливістю даних господарств є розведення рідкісної породи ВРХ Пьемонтез. Для цього застосовують метод трансплантації ембріонів.

По завершенню бесіди керівництвом філій студентам було запропоновано місця для стажування, проходження виробничих і навчальних практик. На період практик, стажування надається житло, одноразове харчування і стипендія.

Джерело: http://www.znau.edu.ua

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 138 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor