Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

ПДАТУ святкував - День працівників сільського господарства!

20151113-01.jpg

Український аграрний сектор є одним з основних бюджетоутворюючих секторів національної економіки. Частка сільського виробництва, за данними Mінагрополітики та продовольства України складає в середньому близько 20 відсотків, а у товарній структурі експорту – понад чверть, забезпечуючи  перші місця на світовому ринку по багатьох показниках. Лише за останніх 8-10 років виробництво сільськогосподарської продукції зросло майже на 40-50 відсотків….

Одним з основних складових сільського виробництва є забезпечення кадрами для аграрного напрямку структури агроосвіти.

Сьогодні, 12 листопада, у перед день професійного свята – “Дня  працівника сільського господарства” разом з партнерами-аграріями святкували й освітяни аграрного напрямку. Подільський аграрно-технічний університет гостинно відкрив двері для аграріїв Хмельниччини та цілого Західного регіону України.

З самого ранку, духовий оркестр, біля головного корпусу популярними мелодіями закликав викладачів, студентів та гостей до стін вищого навчального закладу… Сьогодні саме кваліфіковані фахівці аграрного напрямку, яких готує наш університет забезпечують успіх багатьох сільськогосподарських підприємств та агрохолдингів України. Тому й не дивно, що  з боку роботодавців підвищений інтерес до випускників ПДАТУ.

Отже університет святкував! Перед головним корпусом ПДАТУ виробники сільськогосподарської продукції зробири ярмарок з продажу продуктів власного виробництва. Тут за цінами виробників можна було придбати свіжу, сушену та копчену рибу, сири й молочну продукцію, м’ясні та ковбасні вироби, мед, тощо.  Викладачі, студенти та кам’янчани з радістю купували продукцію місцевих виробників. У 12.00 розпочалося головне дійство: - у актовій залі головного корпусу….

З урочистим словом до присутніх звернувся ректор ПДАТУ Володимир Іванишин. Володимир Васильович привітав  усіх присутніх та гостей університету з професійним святом та підкреслив значимість професій пов’язаних з сільським господарством. Далі  було нагородження кращих науково-педагогічних працівників, студентів та співробітників університету, що своєю працею пов’язані з аграрним сектором української промисловості. Не оминула нагорода й ректора ПДАТУ. Володимир Іванишин отримав відзнаку міського голови „За заслуги перед міською громадою.“ Завершилося свято гала-концертом організованим новоствореним освітньо-культурним осередком ПДАТУ.

Джерело: http://www.pdatu.edu.ua

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 164 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor