Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

З нагоди Дня працівників сільського господарства і Дня студента проводився турнір з волейболу

20151115-01.JPG

У стінах Подільського державного аграрно-технічного університету з нагоди Дня працівників сільського господарства і Дня студента проводився турнір з волейболу де прийняли участь команди з Хмельницької та Чернівецької областей. У гострих двобоях команда ПДАТУ зуміла пробитись у фінал, де її чекало ще одне випробування командою «Роднічок» з с.Бояни Чернівецької обл., яка багатьма розцінювалась як один з фаворитів змагань.

Студенти ПДАТУ довго не могли прилаштуватись до суперника і перші дві партії не зуміли подолати опір. Програючи 0:2 потрібно було щось змінювати і команда ПДАТУ зумівши налаштуватись на наступну партію зуміла уникнути сухої поразки. Емоційне піднесення і підтримка рідних стін зробили свою справу і в наступній партії, що дозволило нашим студентам перевести гру в останню, вирішальну партію. Пристрасті вирували на всі сто і боротьба тривала за кожен м’яч. Чим почесніше, мабуть виглядає перемога команди ПДАТУ як у цій фінальній грі 3:2 так і в турнірі вцілому.