Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

У СНАУ відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

13_3.jpg

12 листопада 2015 року в Сумському національному аграрному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Як зазначив у своєму вітальному слові перший проректор Микола Курило, це свято є для нас одним з найголовніших, адже саме в Сумському національному аграрному університеті навчають справжніх професіоналів для сільського господарства та переробної промисловості України.

Всіх присутніх у залі привітали також проректор з навчально-науково-виробничих питань розвитку та адміністративно-господарської діяльності Микола Шпетний та студентський ректор Оксана Курило.

За сумлінну, наполегливу працю, відповідальне й старанне ставлення до роботи та з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства Подяками ректора були нагороджені викладачі Юлія Бойко, Наталія Кузін, Лариса Улько, Галина Ребенко, Олексій Ільченко, Олександр Рибалко, Юрій Байдевлятов, Михайло Горовий, Роман Ярощук, Микола Радченко, Роман Васянін та Володимир Ільченко, а також співробітники університету Сергій Павленко, Юрій Івашина, Олександр Нікішин, Галина Бачкир, Оксана Сидякіна, Валентина Маценко, Юзефа Куликівська, Тетяна Сухенко, Олена Волкова, Любов Косогорова, Галина Рудь та Алла Свирид.

Не залишилися без нагород також і студенти: за сумлінне навчання й відмінні знання і навички, проявлені під час проходження виробничої практики, та з нагоди Дня працівника сільського господарства подяками ректора були відзначені студенти Олег Ломакін, Максим Сластьон, Тетяна Синенко та Олексій Кеда.

А прекрасний концерт, підготовлений відділом виховної й культурної роботи СНАУ, став яскравим дарунком всім, хто зібрався у залі. Порадували своїми виступами колективи художньої самодіяльності «Весна», «Юність», «Свей», «SWAYchiki», «Шарм», «Дакапо», а також Аліна Мельникова, Єгор Гостєв, Іван Івченко, Сергій Козирь та Анна Федорченко.

Свято працівників сільського господарства України відзначають щорічно у третю неділю листопада. Тож бажаємо всім трудівникам села, викладачам, співробітникам і студентам Сумського національного аграрного університету, щоб 15 листопада (а саме на цей день припадає свято у 2015 році) став для них теплим (незважаючи на будь-які погодні умови), сонячним від посмішок, радісним днем. Миру вам, здоров’я й добробуту, шановні аграрії!

Джерело: http://www.sau.sumy.ua

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 138 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor