Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День працівників сільського господарства – синонім добробуту та достатку всієї нації

assets_images_2015_den-sg.pracivnika_IMG_4270.JPG_.54ec8d3ff042209ee38e99c2b84e6b32.jpeg

Багато років поспіль люди, діяльність яких пов’язана з агропромисловим комплексом, відзначають своє професійне свято. 

День працівників сільського господарства – всенародне свято, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі, залежить здоров’я, добробут та достаток людей. От і цього року 12 листопада колектив Уманського національного університету садівництва з радістю долучився до святкування. 

Актова зала університету була вщент заповнена співробітниками, студентами та гостями свята.

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, яка щиро привітала всіх зі святом, побажала міцного здоров’я та натхнення, а також відзначила грамотами співробітників університету та кращі академічні групи.

Привітати професорсько-викладацький склад Уманського НУС і нагородити грамотами за неоціненний вклад в аграрну освіту завітали заступник міського голови Людмила Кирилюк, голова Уманської районної державної адміністрації Віталій Олійник, керуюча справами Уманської районної ради Наталія Короп та голова районної ради працівників профспілки агропромислового комплексу Варвара Гаркава. 

Всі присутні мали змогу насолоджуватись святковим концертом. Учасники творчих колективів Центру культури і виховання, подарували гостям свята приємні та незабутні враження. 

Тож нехай під сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут у сім’ї!

Джерело: http://www.udau.edu.ua

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 161 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor