Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Відкриття «Speaking Club» в Уманському НУС

assets_images_2015_students_speaking-club_IMG_4042.JPG_.54ec8d3ff042209ee38e99c2b84e6b32.jpeg

11 листопада відбулося відкриття клубу «Speaking Club». Організаторами клубу виступила рада студентського самоврядування та відділ міжнародних зв’язків УНУС. Метою створення клубу є можливість вдосконалити свої вміння з англійської мови і разом з тим завести знайомства з іноземцями, дізнатися про звичаї, традиції та культури інших країн світу.

На відкритті клубу були присутні студенти із Камеруну, Туреччини, Азербайджану, Туркменістану, які наразі здобувають освіту в Уманському НУС.

Зустріч розпочав Олексій Коваленко, фахівець відділу міжнародних зв’язків, який привітав всіх присутніх і розповів про можливості, які отримує кожен, хто стає учасником клубу.

Спілкування проходило в теплій атмосфері, за чашкою чаю. Під час зустрічі кожен зміг розповісти про проблеми, з якими зіткнувся під час вивчення іноземної мови. Плавно змінюючи тему розмови, присутні обговорили звичаї та традиції своєї країни. Також не оминули свої музичні, спортивні та інші вподобання.

Загалом засідання клубу «Speaking Club» всім сподобалося. Адже тут кожен отримав чудову можливість приємно провести час та вдосконалити знання з іноземної мови.

Рада студентського самоврядування УНУС дякує адміністрації ВУЗу та відділу міжнародних зв’язків за допомогу в організації клубної зустрічі.

Джерело: http://www.udau.edu.ua

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 163 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor