Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Підписано угоду про співпрацю ЛНУВМтаБТ імені С.З. Гжицького з мерією міста Львова

jpg.

Ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З.Ґжицького Володимир Стибель та міський голова м. Львова Андрій Садовий підписали угоду яка передбачає надання студентам нашого університету можливостей для стажування у органах міської влади в рамках програми «Перший кар’єрний крок». 10 листопада 2015 року, у Львівській мерії відбулось урочисте вручення договору.

З промовою до високоповажних гостей виступив міський голова Львова Андрій Садовий: «Сьогодні 50% працівників міської ради – це хлопці й дівчата, які 5-8 років тому пройшли стажування, а потім брали участь в конкурсі, і сьогодні вони вже працюють у міській раді. Якщо за такою технологією йтимуть й інші українські міста, то ми дійсно зможемо вирішити кадрове питання», - наголосив Андрій Садовий.

Андрій Іванович вважає, що впровадження інновацій, що є наступним пріоритетним етапом розвитку міста, має відбуватися за участі університетів із залученням до цього процесу студентів і викладачів. Він також висловив переконання, що міська влада зацікавлена співпрацею з університетами та демонструє свою готовність допомагати студентам у здобутті досвіду й працевлаштуванні.

Також мер міста висловив сподівання на позитивну динаміку співпраці з нашим університетом за прикладом Львівського національного університету імені Івана Фрака та Національного університету «Львівська політехніка».

«Нам потрібні ваші мудрі поради, думки. Я б дуже хотів, щоби наші університети долучались до стратегічного планування міста. Я б дуже хотів, щоби з кожного ВНЗ ми на сесії стратегічного планування мали представника, який зрозуміє, де і в якій частині університет може бути дотичний, у якій галузі. Це дуже важливо, бо без якісної освіти немає майбутнього», - зауважив Андрій Садовий.

Детальніше про умови участі у програмі стажувань розповіла  керівник програми стажування начальник відділу кадрів Львівської міської ради Галина Бордун, яка, доречі, відвідала сім поспіль ярмарків кар’єри проведених у нашому університеті, презентуючи різні програми стажування. «Ми залучаємо студентів до різних тематик. Кожен студент із будь-якого ВНЗ повинен заповнити аплікаційну форму. Теми, які ми презентуємо, є довільними. Студенти мають право запропонувати свою тематику», - повідомила Галина Бордун.

За її словами, стажування надають можливість студентам навчитися працювати в групі, досягаючи єдиної цілі.Нагадаємо, що програма стажування «Перший кар’єрний крок»  має  на меті залучення молоді до навчання в органах місцевого самоврядування на благо громади міста Львова, самореалізації та для формування резерву молодих, кваліфікованих кадрів. Цьогоріч у програмі взяли участь 150 осіб.

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 162 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor