Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Між Федерацією обміну студентами (Франція) та ЛНУВМтаБТ імені С.З. Гжицького підписано угоду про співпрацю

jpg.

Цими днями у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького побувала делегація з Франції, яка представляє Федерацію обміну студентами у складі голови Федерації Роже Вовка, голови асоціації Пола Ролана та підприємця Мішеля Трішарда.  

Вони зустрілися з ректором університету Володимиром Стибелем і підписали угоду про співпрацю щодо проходження практики студентами в господарствах Франції.  Також французькі гості зустрілись із  студентами університету, на якій розповіли про Федерацію та умови стажування у Франції.  Федерація вже уклала такі угоди з  12-ма університетами України та освітніми школами, які спеціалізуються на вивченні французької мови.  

Федерація щороку запрошує студентів і школярів з України на стажування. Тепер у Федерації зацікавлені, щоб у стажуванні взяли участь студенти нашого університету, особливо з ветеринарного  факультету та факультету харчових технологій. Стажування триває два місяці в році: у липні-серпні та вересні-жовтні. У Франції студенти проживатимуть у французьких родинах, удосконалюватимуть знання з мови, а також працюватимуть на фермах, в клініках, лабораторіях і  переробних підприємствах. У вихідні вони зможуть подорожувати, знайомитись з історією та  культурою країни.  Головною умовою стажування є знання французької мови. Для цього Федерація готова відрядити до України свого викладача, який безплатно навчатиме французької бажаючих стажуватись за кордоном. Удосконалювати французьку мову стажери будуть вже у мовному середовищі. Французи наголосили, що дуже хотіли б, щоб обмін відбувався з обох сторін і гості з України також могли розповісти родинам, у яких вони проживатимуть, історію, культуру, гастрономічні уподобання, кухню  українців. 

Треба зазначити, що стажування розраховане на кілька етапів: початковий, середній і завершальний. Кожен етап має свої особливості і переваги.  Після кожного етапу стажери отримуватимуть сертифікат про стажування на французьких підприємствах.

Ректор університету Володимир Стибель наприкінці підсумував: «Ми підписали вже чимало угод з університетами Європи щодо обміну студентами, наші студенти проходять практику в Данії, а тепер  матимуть можливість стажуватись і у Франції.  Це дасть можливість вивчити мову, побачити нові технології, додасть нових вражень. А в комплексі –  усе це зробить їх більш досвідченими і конкурентоздатними на ринку праці».

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 133 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor