Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Магістрант ТДАТУ став лауреатом престижного Міжнародного конкурсу на краще есе німецькою мовою

widerstrahl4-392x294.jpg

Магістрант спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва» Таврійського державного агротехнологічного університету Микола Філіпішен став лауреатом престижного Міжнародного конкурсу на краще есе німецькою мовою «Моя країна у європейській родині». 

Конкурс проводився Центром німецької культури «Widerstrahl» за інформаційної підтримки Посольства Німеччини в Україні, Посольств країн Східного партнерства, Ради німців України, Гете-Інституту в Україні та Міністерства освіти і науки України. Конкурс проходив у рамках міжнародного молодіжного проекту «Будуємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжне співробітництво в країнах Східного партнерства», ініціатором якого є Рада німців України спільно з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. На замовлення Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина проект підтримує талановиту молодь із країн Східного партнерства і сприяє міжнародному взаєморозумінню на громадсько-суспільному рівні.

На конкурс було представлено більше 100 творчих робіт студентів з 50 вищих навчальних закладів країн Східного партнерства. На першому етапі міжнародне журі, до складу якого входили фахівці з Німеччини, Австрії, Білорусі та України, відібрали кращі роботи. На другому етапі з відібраними претендентами на перемогу проводилися телефонні співбесіди німецькою мовою. І лише ті учасники конкурсу, які у розмові із членами  журі найбільш успішно представили себе і свої конкурсні роботи, завойовували призові місця й отримували запрошення до Києва на почесну церемонію нагородження. 

Відзначимо, що Микола Філіпішен був єдиним представником студентства з інженерною спеціальністю серед численних гуманітаріїв. Його робота у номінації «Діалог культур» про схожість та відмінності німецького й українського менталітету увійшла до п'ятірки найкращих. 

Усім авторам-переможцям організатори конкурсу забезпечили комфортне перебування у Києві, провели захопливу екскурсію містом, створили атмосферу невимушеного спілкування не лише один з одним, а й з почесними гостями – головою Ради німців України Володимиром Лейсле, завідувачем кафедри іноземних мов ІМВ КНУ ім. Т.Г. Шевченка професором Дайнеко Валентиною Вікторівною, начальником відділу організації конкурсів і подій Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Вернидуб Оксаною Михайлівною, яка і вручала Миколі цінні подарунки на урочистій церемонії нагородження. Керівник творчої роботи і консультант з німецької мови – старший викладач кафедри іноземних мов ТДАТУ Зайцева Наталія Володимирівна.

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 135 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor