Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Святковий тиждень в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ

1.JPG

Святкування Дня студента в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ за ініціативи студентського парламенту проходило протягом тижня у кілька етапів і передбачало низку заходів.

Святковий тиждень розпочався благодійною ярмаркою солідарності «Подаруй життя», метою якої був збір коштів на допомогу онкохворої дитини. Студенти проявили надзвичайну активність, та приготували безліч різноманітної домашньої випічки та напоїв. Жодна група не залишилася осторонь та долучилася до благодійної акції, адже добро починається з кожного з нас.

Спільними зусиллями студентам вдалося зібрати 3938 грн. 90 коп., які передали батькам дитини.

Святкові заходи в навчальному закладі мали продовження в боулінг-клубі «Шоколад», де зібралися не лише студенти, а й викладачі та адміністрація. Директор коледжу Лендрик Л.П. вручила посвідчення стипендіатів Президента України, Верховної Ради України та міського голови найкращим студентам закладу, а також нагородила переможців конкурсу «Краща група відділення» і вручила перехідний кубок  групі Ф-31 (куратор – Хіврич Н.В., голова ради – Садлівська Карина), яка в складній боротьбі виборола звання «Краща група коледжу». Запальна дискотека та море позитиву чекало на своїх гостей.

Святковий тиждень завершився урочистими зборами студентських рад відділень, де були вручені почесні грамоти кращим студентам за успіхи в навчанні, активну участь в громадському житті групи та коледжу, за популяризацію фізичної культури та спорту.

Щиро вітаємо всіх студентів зі святом та бажаємо успіхів у навчанні та в усіх сферах життя!!!

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 165 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor