Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Делегація ЛНУВМтаБТ імені С.З. Гжицького відвідала Вроцлав

jpg.

Ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, професор Володимир Стибель взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 70-тиріччя польської науки у Вроцлаві. 

Саме 15 листопада 1945 року в повоєнному Вроцлаві розпочалось навчання на нововідкритих польських університетах, де значна частина викладачів походила зі Львова. Саме львівські професори стали основою академічної спільноти нових вроцлавських вузів.

Під час перебування у Польщі делегація ЛНУВМ та БТ імені С. Ґжицького відвідала колег з Природничого університету у Вроцлаві. Наші університети єднає давня і добра дружба, активні особисті контакти між викладачами. Польські колеги також надають постійну допомогу ЛНУВМ та БТ технікою та обладнанням. 

Від імені нашого університету для музею Вроцлавського Природничого університету було подаровано копії історичних фотографій з довоєнного  життя ветеринарної Академії, скляні фотовідбитки та оригінальна коробка з ліками 1921 року випуску.

Вітаючи польських колег ректор Володимир Стибель зазначив, що співпрацю між українськими та польськими ветеринарами-науковцями «хотілось би наповнити ще більшим змістом, особливо наукову співпрацю, здійснювати обміни групами студентів та викладачів не лише по навчальній лінії, а й заради культурно-пізнавальної мети». 

«Бо ж місія університету – це не лише наука, а й виховання культурного, освіченого, думаючого, критично налаштованого до світу громадянина. Хочу висловити подяку друзям з Природничого університету за постійну підтримку нашого навчального закладу. Ваша допомога йде від щирого серця своїм братам-українцям у непростий для нашої країни час, а від того вона  в стократ є для нас такою дорогою і цінною», - підкреслив ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького, професор Володимир Стибель.

Під час перебування у Вроцлаві делегація ЛНУВМ та БТ імені С. Ґжицького також поклала квіти до пам’ятника львівським професорам.

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 1 користувач та 164 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor