Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Заключний етап конкурсу «Педагогічні інновації» (фото-звіт)

На заключний етап конкурсу «Педагогічні інновації» з 99 аграрних технікумів і коледжів було представлено 2115 методичних матеріалів до тринадцяти номінацій. Оцінювання конкурсних робіт проводили члени комісії методисти ДУ «НМЦ «Агроосвіта» згідно з чинним Положенням про конкурс «Педагогічні інновації». 10 березня 2016 року пройшло заключне засідання конкурсної комісії, де визначили переможців конкурсу серед методичних матеріалів з номінацій в розрізі дисциплін та спеціальностей, враховуючи сучасні підходи до створення методичних матеріалів, використання інформаційно-комунікаційних технологій, впровадження інноваційних педагогічних методик, основою яких є інтерактивність і максимальна наближеність до реальної професійної діяльності майбутнього фахівця.

Особливу увагу було приділено електронним навчальним посібникам (підручникам), які містять не тільки традиційні складові навчально-методичного комплексу з дисципліни, а й презентаційні та відеоматеріали, анімації, та веб-сайтам викладачів, які всебічно презентують педагогічний досвід, впроваджують елементи дистанційних форм навчання.

Методичні матеріали, які отримали найвищу оцінку згідно з критеріями відповідної номінації, заносять до каталогу кращих конкурсних методичних матеріалів, а з-поміж них визначено переможців: І, ІІ, ІІІ місць.

Методичні матеріали, які оцінені на заключному етапі конкурсу на 20 балів та нижче, за згодою авторів можуть бути запозичені педагогічними працівниками інших навчальних закладів як обмін досвідом, при цьому отримуючи додаткові бали за кількість запозичень.

Згідно з Положенням про конкурс переможців буде нагороджено дипломами Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта». У лабораторії педагогічних інновацій створено тематичну виставку конкурсних матеріалів переможців конкурсу.

Підсумки конкурсу розміщені в розділі «Педагогічний досвід» ─ «Конкурси» ─ «Педагогічні інновації» ─ 2015 рік.


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 454 гостя.