Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» ТДАТУ – учасники Всеукраїнської студентської олімпіади

20170406_133654.jpg

5-7 квітня 2017 року на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

Конкурсні завдання складалися з ситуаційно-розрахункової задачі, проблемних теоретичних питань галузі фінансів та 40 тестових питань. Виконання завдань вимагало від учасників високого рівня теоретичних знань та практичних навичок з таких дисциплін як: «Міжнародні фінанси», «Фінанси підприємств», «Ринок фінансових послуг», «Гроші та кредит», «Податкова система», «Біржова діяльність», «Фінансове планування» та «Соціальне страхування».

В олімпіаді взяли участь 71 студент із 40 провідних ВНЗ України. Гідно представили Таврійський державний агротехнологічний університет студенти 4-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Жадан Вікторія та Тищенко Анастасія (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Радченко Н.Г.). За результатами проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» Жадан В. та Тищенко А. отримали сертифікати учасника.

           Вітаємо учасників Всеукраїнських студентських олімпіад та їх викладачів. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

 Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олена Ковальова

«Мінагрополітики налаштовано на глибоку, системну співпрацю з аграрними навчальними закладами. Для нас важливо впливати на процес підготовки кадрів для галузі та розвиток нових технологій та інновацій. Мала академія наук має унікальний досвід та методичні напрацювання»

Зараз на сайті 1 користувач та 573 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor