Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Засідання науково-методичної підкомісії та Ради деканів зі спеціальності 208 «Агроінженерія»

111.jpg

        16 травня 2017 року на базі НМЦ «Агроосвіта» відбулося спільне засідання науково-методичної підкомісії та Ради деканів зі спеціальності 208 “Агроінженерія”, в якому взяли участь голова та члени підкомісії, декани аграрних вищих навчальних закладів, відповідальні працівники НМЦ «Агроосвіта».

На засіданні було обговорено питання стану підготовки проектів Стандартів вищої освіти України (ступені «бакалавр» та «магістр») за результатами рецензування, підготовки електронних і сучасних паперових підручників та сучасні вимоги до кваліфікації агроінженера зі спеціальності 208 «Агроінженерія».

Відбулись вибори голови Ради деканів зі спеціальності 208 «Агроінженерія», де всі одноголосно підтримали кандидатуру Михайловича Я.М. (НУБіП України).

Учасники засідання обмінялись досвідом щодо підготовки інженерних фахівців у вищих навчальних закладах і методики розробки та використання навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Гриневич Лілія

Міністр освіти і науки України

«Зараз ми переглянули 80 стандартів, а далі університети, відповідно до їх академічної автономії, можуть гармонізувати ці програми. В тому числі, пропонувати отримання подвійних дипломів, разом з іноземними вишами. Для цього студенти певний час навчаються також і в закордонному університеті. Тобто можливості є, але наші університети різні за своєю якістю. Одні з них реагують на потреби цього дня і майбутнього та намагаються відповідати потребам ринку праці, а є такі які цим не цікавляться. Це і є проблемою якості вищої освіти»

Зараз на сайті 1 користувач та 478 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor