Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЖНАЕУ розпочинають підготовку фахівців за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»

mizh_eko_vidnosunu.jpg

Стрімке зростання обсягів міжнародної торгівлі, залучення іноземних інвестицій, діяльність на національному ринку закордонних компаній викликають потребу у спеціалістах з міжнародних економічних відносин.

Такі  співробітники володіють практичними навичками в сферах міжнародної торговельної, інвестиційної та фінансової діяльності, добре орієнтуються на зарубіжних ринках, вміють аналізувати та прогнозувати їх розвиток.

Фахівці, яких готуватимуть у Житомирському національному агроекологічному університеті за спеціальністю “Міжнародні економічні відносини”,  матимуть можливість працевлаштовуватися у провідних вітчизняних та іноземних компаніях, інвестиційних фондах та представництвах транснаціональних корпорацій.

Важливою  перевагою випускників  спеціальності  «Міжнародні економічні відносини»   є ґрунтовні знання ділової іноземної мови та закордонне стажування.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Розказав Павло Хобзей

«Важливим показником діяльності Навчально-практичних центрів є збільшення учнів професійно-технічних навчальних закладів. Також центри дозволяють забезпечувати випускників роботою з належним рівнем заробітної плати, здійснювати навчання незайнятого населення, ефективніше використовувати обладнання і матеріали».

Зараз на сайті 0 користувачів та 366 гостей.