Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Зустріч робочої групи проекту Аграрного Демонстраційного та Навчального Центру

image-0-02-05-af9f94f44ac5ef0798b190e0848cc1e8b10808dcfd728bbb0be34fbdaa584bd2-V.jpg

На базі УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого відбулася зустріч робочої групи проекту Аграрного Демонстраційного та Навчального Центру (АДНЦ) , метою якої був обмін думками про актуальний стан та стратегії планування проекту, а також остаточний план робіт на 2017 рік та середньостроковий план на 201/2018 роки. Про важливість цього заходу говорить той факт, що на зустрічі були присутні Заступник Міністра  аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції пані Ольга Трофімцева та представник МОН України Віталій Лутак, а Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства представляла пані Антьє Фрезе. Також на зібранні були присутні: перший секретар з питань продовольства та сільського господарства Посольства ФРН в Україні Германн Інтеманн, представник економічного відділу Посольства Євгеня Чоботова, представники НМЦ «Агроосвіта», керівники проекту та їхні економічні партнери. 

Серед питань, що розглядалися, був огляд заходів проекту за минулий період, представлення плану робіт на 2017 рік, а також обговорення проблеми підвищення кваліфікації викладачів професійних шкіл. 

По завершенні, учасники робочої групи мали змогу оглянути приміщення та демонстраційні поля, де працюють фахівці проекту. 

Слід зазначити, що робота АДНЦ є дуже важливою для аграрного сектору економіки  України. Дуже великі надії покладають на роботу Центру викладачі аграрних навчальних закладів, тому що він може стати Центром підвищення кваліфікації для викладачів з усієї України, а також місцем проходження практичного навчання для студентів-аграріїв. Партнерами проекту є такі провідні німецькі фірми, як Strube, Lemken, Holmer, Claas, а також провідна німецька школа підготовки фахівців для аграрного сектору – школа DEULA-Nienburg. 

Усіх учасників зібрання цікавило запитання, що буде з Центром після завершення проекту? Дуже хотілося б, щоб він став українською моделлю   за зразком школи DEULA-Nienburg. Сподіваємося, так воно і буде. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 1 користувач та 297 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor