Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

НА БАЗІ ТДАТУ ПРОЙШЛО ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

00.JPG

16 травня 2017 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ) відбулося чергове засідання Обласної студентської ради (ОСР) при голові Запорізької обласної державної адміністрації (ЗОДА).

З метою налагодження плідної співпраці між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів (ВНЗ) Запорізької області та обміном досвідом, починаючи з жовтня минулого року засідання ради проходять у форматі робочих візитів до ВНЗ як м. Запоріжжя, так і регіону Запорізької області.

ТДАТУ гостинно приймав більш як 40 студентів – членів ОСР та представників Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА на чолі із начальником управління Власовою Наталією Федорівною.

Програма візиту включала:

- саме засідання, на яке було винесено чергові питання роботи ОСР, а саме «Про підсумки роботи ОСР у квітні 2017 року», «Про діяльність ОСР на травень – червень 2017»; про участь команди від ОСР у Фестивалі трудової молоді області; про перспективи започаткування проведення Фестивалю студентської молоді; про проведення Дня молоді – напрацювання пропозицій, розробка плану проведення; про дату та місце наступної виїзної наради (доп. голова ОСР Баранова Тетяна);

- презентацію діяльності студентської ради ТДАТУ (доп. голова студентської ради університету Гончаров Кирило).

- екскурсію містечком ТДАТУ: музей, Центр культури і дозвілля, наукова бібліотека, студентський центр, кафедра «Обладнання переробних і харчових виробництв»;

- трансфер до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» та саму екскурсію заповідником.

Студенти – члени ОСР були у захваті від високого рівня проведення заходу та від гостинності ТДАТУ.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР,

керівник «Школи студентського активу ТДАТУ»

фото автора

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Гриневич Лілія

Міністр освіти і науки України

«Зараз ми переглянули 80 стандартів, а далі університети, відповідно до їх академічної автономії, можуть гармонізувати ці програми. В тому числі, пропонувати отримання подвійних дипломів, разом з іноземними вишами. Для цього студенти певний час навчаються також і в закордонному університеті. Тобто можливості є, але наші університети різні за своєю якістю. Одні з них реагують на потреби цього дня і майбутнього та намагаються відповідати потребам ринку праці, а є такі які цим не цікавляться. Це і є проблемою якості вищої освіти»

Зараз на сайті 1 користувач та 477 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor