Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Відбувся регіональний етап огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

54.jpg

8 червня п.р. на базі Рожищенського коледжу Львівського НУВМтаБТ ім. С.З.Ґжицького  відбувся регіональний етап огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

У конкурсі взяли участь Золочівський коледж Львівського НАУ,  Горохівський коледж Львівського НАУ , Мирогощанський аграрний коледж та Рожищенський коледж Львівського НУВМтаБТ ім. С.З.Ґжицького.

Комісія переглянула відеоматеріали про матеріально-технічну базу навчально-виробничих ферм конкурсантів: загальний огляд  лабораторій  навчально-виробничої ферми, огляд робочих місць, відеозаписи проведення практичних занять.  

За результатами конкурсу регіональна конкурсна комісія  на чолі  з головою − начальником управління агропромислового розвитку Рожищенської  державної адміністрації  Нікітіним  В.Я. − визначила переможцем Мирогощанський аграрний коледж,  друге місце − Рожищенський коледж Львівського НУВМтаБТ ім. С.З.Ґжицького та Горохівський коледж Львівського НАУ, третє місце − Золочівський коледж Львівського НАУ. Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 251 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor