Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ЖНАЕУ День факультету ветеринарної медицини відзначали у колі випускників

19030572_1516425311711218_122687066345115683_n.jpg

 У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня   проходили святкові заходи з нагоди Дня факультету ветеринарної медицини, в рамках яких відбулася зустріч випускників  1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.

 Із 30-річчям факультету викладачів й студентів вітали   ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук,   декан Анатолій Ревунець, колеги з інших факультетів,  друзі та гості.

«На сьогоднішній день факультет ветеринарної медицини – це дуже потужний і популярний серед вступників факультет Житомирського національного агроекологічного університету. У першу чергу, це заслуга професорсько-викладацького колективу. Своєю професійністю, якісними і сучасними підходами у викладанні дисциплін  досягають відповідних результатів, а фахівці, яких вони готують, затребувані на ринку праці. Тут створені усі умови для навчання, є хороша матеріальна база, можливість отримати практичні навики у роботі ветеринара на базі ветклінік, ферми чи у міському «Центрі захисту тварин».  Приємно бачити у цьому залі випускників факультету, які впевнено можуть сказати, що головне покликання професії – рятувати і лікувати, вони  втілюють у своєму професійному житті щодня. Я щиро бажаю, аби й нинішні і майбутні студенти факультету ветеринарної медицини, були так само успішними.  Ще раз вітаю з Днем факультету, бажаю подальшого процвітання на довгі роки, хай щастить», - звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Проректор Людмила Романчук так само акцентувала увагу на можливостях матеріальної бази факультету, а ще відзначила рівень підготовки студентів, який дозволяє не лише працювати за фахом, але реалізуватися у науковій сфері та на викладацькій роботі.

Традиційно для усіх учасників святкувань на факультеті ветеринарної медицини влаштували концерт з українськими піснями, тематичними жартами КВН-команди, декламуванням власних поезій, відео та фото-підбірками.

Декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець під час виступу згадав  трохи фактів з історії факультету і тих, хто був причетний до його створення та розвиває й нині. Подякував колективу за самовідданість і принциповість, професійність та прагнення зробити факультет кращим. 

Ректор Олег Скидан відзначив викладачів та співробітників факультету подяками і грамотами.

З вітаннями до присутніх також звернулися і випускники факультету, згадуючи свої студентські роки – пари, практику, друзів, витівки, гуртожиток, викладачів і кураторів.

 Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

 

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олександр Співаковський, Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки

«Студенти – це інвестиції в інтелектуальну еліту майбутнього України».

Зараз на сайті 0 користувачів та 294 гостя.