Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Викладачі ЖНАЕУ взяли участь у Міжнародному бізнес-форумі «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство»

19113510_1454765871248630_7190375491073888229_n.jpg

Українські компанії зацікавлені у тісній і довгостроковій співпраці із вищими навчальними закладами.

Про це йшла мова під час V Міжнародного бізнес-форуму «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство», який відбувся у КНЕУ 8 червня.

За 5 років Міжнародний бізнес-форум у КНЕУ перетворився на щорічний майданчик для обговорення і розробки перспективних напрямків та механізмів інтеграції інтелектуального потенціалу університетів і сфери бізнесу для інноваційного розвитку національної економіки.

Бізнес-форум відбувався у форматі панельних дискусій за участю представників бізнесу, вищих навчальних закладів, органів державної влади, громадських і професійних організацій.

Окрема панельна дискусія була присвячена питанням розвитку аграрного бізнесу – «Впровадження сучасних підходів управління в агробізнесі». Її модератором   стала к.е.н., доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету Лариса Левківська.

Також участь у бізнес-форумі взяли інші викладачі ЖНАЕУ -  к.е.н., доцент, зав. кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Олексій Булуй, к.е.н., доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Тетяна Швець, к.е.н., доцент кафедри економіки і підприємництва Олена Кільніцька, к.е.н., доцент кафедри маркетингу Наталія Степаненко.

Основними темами для обговорення на цій панельній дискусії стали: «Управління підприємствами агрохолдингу на основі бізнес партнерства», «Агрострахування – сучасний інструмент управління ризиками», «Високі технології для управління агробізнесом», «Сучасні методи управління аграрним виробництвом» та інші.

Одним з головних спікерів став народний депутат України, президент ВГО "Українська аграрна конфедерація" Леонід Козаченко.

«АПК на сьогодні є однією з найпотужніших галузей економіки України, яка забезпечує надходження валюти завдяки експорту і наповнює державний бюджет, сплачуючи податки. При цьому жодна країна світу не має такого потенціалу до збільшення аграрного експорту, як Україна. У найближчі 5-10 років ми можемо підняти рівень експорту продовольства до 80% від загального обсягу виробництва. Однак однією з умов досягнення таких показників є впровадження сучасних підходів управління в агробізнесі. Саме тому важливо, щоб заклади освіти готували спеціалістів, які є готовими до серйозних викликів і розуміють, що потрібно робити для того, аби Україна закріпила лідируючі позиції на світових аграрних ринках», - наголосив Леонід Козаченко.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 449 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor