Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студента агрономічного факультету ЖНАЕУ визнали кращим бійцем турніру з боксу та кікбоксингу WAKO

kls-7860-a1a14967322200_cmszoom_rect_640x430.JPG

 У Житомирі протягом 3-4 червня проходив  турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «Житомирська піранья», приурочений до ювілею Заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та Майстра спорту України міжнародного класу з боксу Віри Макресової. Мета заходу - бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.

У турнірі брало участь 115 бійців з спортшколи «Авангард», бійцівського клубу «Андеграунд», спортивного клубу «Ринг»,   спортшколи «Колос», спортшколи імені В.О.Лонського, військово-патріотичного клубу «Козак» , бійцівського клубу «Вікінг»  та   спортивного клубу «Олімп».

Турнір пройшов під гаслом: «СИЛА У ВІДСУТНОСТІ СТРАХУ, А НЕ У КІЛЬКОСТІ М’ЯЗІВ».

На цих змаганнях вдало виступив студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов.

Зокрема, у ваговій категорії до 81 кг. серед старших юніорів його визнаного найкращим бійцем турніру.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 251 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor