Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Юридична допомога

Кваліфікована відповідь протягом 5 днів (від складності питання термін може бути продовжено).
Також кожен другий четвер місяця з 10-00 до 16-00 ви можете отримати юридичну консультацію за телефоном (044) 242-13-52

Параметри перегляду коментарів

Виберіть бажаний спосіб відображення коментарів і натисніть "Зберегти налаштування", щоб активувати ваші зміни.

Стажування за кордоном

Державна установа "Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів" "Агроосвіта" (далі – ДУ "НМЦ" "Агроосвіта") розглянула ваше питання щодо стажування студентів за кордоном.
Відповідно до Положення "Про навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном" прийнятого Постановою Кабінету Міністрів України 13 квітня 2011р. № 411 зазначаємо, що відбір осіб на навчання та стажування здійснюється конкурсною комісією, яка утворюється МОН України.
Пропозиції стосовно осіб, що претендують на проходження навчання та стажування, подаються вищими навчальними закладами та науковими установами до конкурсної комісії.
Особа, що претендує на проходження навчання або стажування, подає на ім'я керівника вищого навчального закладу чи наукової установи для розгляду на вченій раді вищого навчального закладу або вченій (науковій, науково-технічній, технічній) раді наукової установи:
1) заяву з проханням про направлення на навчання або стажування;
2) витяг з протоколу засідання кафедри вищого навчального закладу чи структурного підрозділу наукової установи з висновком про рекомендацію такої особи на навчання або стажування;
3) довідку про результати навчання або звіт про результати провадження науково-дослідної (науково-технічної) та/або науково-педагогічної діяльності;
4) проект індивідуального плану навчання або стажування, який повинен містити інформацію про мету, завдання, доцільність та строк навчання або стажування, програму навчання або види запланованої наукової роботи, очікувані результати, а також пропозиції щодо продовження проведення досліджень або впровадження їх результатів.
За результатами розгляду зазначених документів вчена рада вищого навчального закладу або вчена (наукова, науково-технічна, технічна) рада наукової установи приймає рішення щодо доцільності рекомендації даної особи на навчання або стажування.
Вищий навчальний заклад чи наукова установа подає конкурсній комісії такі документи особи, що претендує на проходження навчання або стажування:
1) лист-рекомендацію за підписом керівника вищого навчального закладу чи наукової установи;
2) витяг з протоколу засідання вченої ради вищого навчального закладу або вченої (наукової, науково-технічної, технічної) ради наукової установи;
3) виписку з особової справи даної особи;
4) копії документів, які подає особа, що претендує на проходження навчання або стажування, на ім'я керівника вищого навчального закладу чи наукової установи для розгляду на вченій раді вищого навчального закладу або вченій (науковій, науково-технічній, технічній) раді наукової установи.
Крім цього, в структурі ДУ "НМЦ" "Агроосвіта" функціонує Навчально-методичний кабінет міжнародних зв’язків, у якому ви можете отримати інформацію щодо партнерів для подальшої співпраці з приводу стажування студентів за кордоном (тел. 097-448-96-65).
Також інформуємо, що Професійна спілка працівників агропромислового комплексу України створила Центр міжнародної аграрної освіти, основними видами діяльності якого є розширення міжнародного співробітництва у галузі освіти та науки; організація залучення іноземців для їх навчання, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації у ВНЗ Мінагрополітики України; організація виробничої практики, стажування студентів та викладачів українських ВНЗ та інше. Місцезнаходження Центру міжнародної аграрної освіти: м. Київ, Майдан незалежності, 2, к.701, тел. 097-756-85-80
Звертаємо увагу на те, що під час вирішення питання про проходження навчання або стажування студентів за кордоном потрібно враховувати обмеження, встановлені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014р. № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету".

Стажування за кордоном

Доброго дня!Я юрисконсульт Житомирського агротехнічного коледжу!Ми хочемо надати можливість нашим студентам їздити за кордон на стажування,для практики і заробітку.Я знаю що у вас є кабінет міжнародного співробітництва і юрист міжнародник який займається цими питаннями, про це я дізналась з інтервью розміщеному в опублікації "Освіта України" № 38.Скажіть будь ласка,як можна реалізувати ці поїздки,яким чином за вашої підтримки ?

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 214 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor