Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Робота над стандартом «доктор філософії» стартує

DSC_0072.JPG

          21-22 червня на базі Млинівського державного технолого-економічного коледжу відбулося засідання робочої групи з питань розробки проекту стандарту ІІІ освітньо-наукового рівня «доктор філософії» із спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура». В ході роботи члени робочої групи Шевченко П.Г., Божик В.Й., Марценюк Н.О., Синявська Н.І. обговорили питання особливості організації освітнього процесу та формування навчальних планів  для підготовки  фахівців освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» із спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура»  відповідно до вимог стандартів вищої освіти нового покоління, які базуються на компетентнісному підході, шляхів поліпшення   науково-методичного забезпечення дисциплін та перспективи підготовки навчальних посібників, програм навчальних дисциплін тощо.

          Основним завданням членів підкомісії було формування проекту стандарту ІІІ освітньо-наукового рівня  «доктор філософії». В результаті фахових, творчих обговорень проект стандарту «доктор філософії» підготовлено до розгляду. 

         Крім того, під час засідання робочої групи, члени підкомісії  доопрацювали стандарт вищої освіти ІІ рівня «магістр» відповідно до зауважень представників Науково-методичної Ради Міністерства освіти і науки  України. 

         Члени робочої групи  вдячні директору Яцкевичу В.Р. та колективу за створення належних умов для роботи та можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою навчального закладу.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 330 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor