Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Регіональний етап огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми

99.jpg

   27 червня на базі ВП НУБіП України  “Немішаївський агротехнічний коледж”  відбувся регіональний етап огляду-конкурсу на кращу організацію та функціонування навчально-виробничої ферми. У конкурсі взяли участь ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту  ім. О. Майнової”, ВП НУБіП України  “Немішаївський агротехнічний коледж”, Маловисторопський коледж ім. П.С. Рибалка Сумського НАУ та Маслівський аграрний коледж ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ. 

Представники навчальних закладів регіону відвідали літній табір для утримання великої рогатої худоби, навчально-виробничу лабораторію “Зооцентр” та навчально-виробничу лабораторію “Рибництво”.

За результатами конкурсу регіональна комісія, яку очолював радник директора Інституту розведення і генетики тварин ім. В.М. Зубця НААН України Порхун Микола Григорович, визначила переможцем ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”, друге місце розділили Маловисторопський коледж ім. П.С. Рибалка Сумського НАУ та Маслівський аграрний коледж ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського НАУ, третє місце посів  ВП НУБіП України "Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової”. Вітаємо переможців та щиро дякуємо учасникам за активну участь у проведенні конкурсу.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

зауважив В. Кремень

«Ми вже заклали в новий закон «Про освіту» можливості для розвитку освіти дорослих. Це інноваційна зміна для нашої держави, але передові країни світу вже давно зрозуміли необхідність цього і надають своїм громадянам широкий вибір для перекваліфікації та професійного розвитку. У нас є для цього можливості.»

Зараз на сайті 1 користувач та 324 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor