Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Науковці ЖНАЕУ разом з колегами на конференції обговорювали проблеми води

20031878_302581356870775_4409566511112237340_n.jpg

У Національному університеті водного господарства та природокористування 7 липня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вода: проблеми та шляхи вирішення».

З урочистими промовами перед учасниками зібрання виступили голова комітету освіти, науки та євроінтеграції ГР при Міносвіти України Володимир Фещенко, завідувач кафедри системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки ВНТУ Віталій Мокін, директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації Володимир Захарчук, голова ГО «Чиста хвиля» Володимир Савицький та директор ННІАЗ Алла Прищепа.

Житмирський національний агроекологічний університет на заході представили декан факультету екології і права Данкевич Є. М. та доцент кафедри загальної екології Борисюк Б.В.

Під час конференції науковці обговорили вплив твердих побутових відходів на якість води,   дізналися про нові підходи у вирішенні завдань водної політики в контексті змін у законодавстві 2016-2017 рр, про методологічні рівні застосування технологій біомоніторингу в системі регіонального екологічного контролю гідро екосистем, а ще про вплив на водні об’єкти первинної продукції макрофітів, а сполук нітрогену - на формування угрупувань прісних водоростей.

Також у рамках зустрічі учасники конференції «Вода: проблеми та шляхи вирішення» заслухали доповідь про концепцію ризиків у водоймах екосистеми.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 330 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor