Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Робоча поїздка керівництва ЖНАЕУ до Республіки Білорусь

20258204_1553637431348215_2753194523296093038_n.jpg

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку  Людмила Романчук, а також проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко  відвідали Республіку Білорусь.

Зокрема, у рамках візиту вони ознайомилися з роботою  Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника та  молочно-товарних комплексів країни.   Керівництво ЖНАЕУ зустрічали у ТОВ «Мілкавіта», де для гостей провели екскурсію високотехнічним і сучасним підприємством з виробництва більше 120 видів молочної продукції. Компанія зарекомендувала себе як виробник натуральної, екологічно чистої та якісної продукції, що підтверджено численними відзнаками і нагородами.

Нагадаємо, що Поліський державний радіаційно-екологічний заповідник   — найбільший (більше 215 тисяч га) в Білорусі заповідник. Він був організований  у 1988 році в білоруській частині зони відчуження на території трьох найбільш постраждалих від аварії районів Гомельської області, де знаходяться 96 покинутих населених пунктів.  Заповідник створений з метою радіобіологічних та екологічних досліджень, але також становить інтерес для біологів.  У Поліському державному радіаційно-екологічному заповіднику зареєстрований 1251 вид рослин. Фауна включає 54 види ссавців, 25 видів риб, 280 видів птахів.

Варто відзначити, що на базі ЖНАЕУ щорічно проводяться заходи та міжнародні конференції, присвячені проблемам мінімізації наслідків аварії на ЧАЕС.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан відзначає, що за результатами поїздки в Білорусь було досягнуто ряд домовленостей про  співпрацю.  Це сприятиме подальшому розвитку відносин та реалізації спільних проектів та напрацювань.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Дмитро Чеберкус, директор департаменту науково-технічного розвитку МОН

"Зараз ми працюємо над документом, який визначатиме основні механізми та принципи атестації. Прийняття цього документу є дуже важливим кроком – він дозволить нам визначити правила, за якими до 2019 року ми маємо атестувати всі виші в частині наукової діяльності. На основі цього запроваджуватиметься базове фінансування університетської науки, що є однією з основних складових реформи системи управління та фінансування науки в Україні"

Зараз на сайті 1 користувач та 250 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor